Kredyt konsolidacyjny Notus Dom Kredytowy

Prawie każdy z nas ma jakiś kredyt, który musi co miesiąc spłacać. Zadziwiająca większość z nas spłaca kilka kredytów czy pożyczek naraz. Jest to uciążliwe, ale niestety konieczne. Ze względu na rosnącą liczbę osób, które spłacają kredyty powstały nowe produkty bankowe zwane kredytami konsolidacyjnymi. Właśnie one pomagają spłacać wszystkie pożyczki dzięki jednej, korzystniejszej racie.kredyt konsolidacyjny

Kredyt konsolidacyjny Notus to jeden z ciekawych produktów oferowanych przez Notus Dom Kredytowy. Można go wykorzystać do spłacenia wszystkich swoich zobowiązań kredytowych czy pożyczkowych. Możliwe jest też włączenie do spłaty zadłużeń związanych z kartami kredytowymi.

Korzyści kredytu konsolidacyjnego?

Najważniejszą korzyścią kredytu konsolidacyjnego Notus Dom Kredytowy jest to, że w ostatecznym rozrachunku będziemy spłacać mniejsze raty. Otrzymujemy bowiem gwarancję, że nasza rata po konsolidacji będzie niższa niż wszystkie raty z odsetkami z naszych zobowiązań finansowych. To ogromna zaleta kredytów konsolidacyjnych.

Zabezpieczenia kredytu konsolidacyjnego

Do zabezpieczenia kredytu konsolidacyjnego w Notus Domu Kredytowym niezbędna jest hipoteka. Oczywiście, aby mieć do niej dostęp konieczne jest posiadanie jakiejś nieruchomości, jednak dom kredytowy zastrzega, że nie trzeba być jedynym właścicielem tej nieruchomości.

Wymagane dokumenty

Aby otrzymać kredyt konsolidacyjny Notus niezbędne jest dostarczenie do domu kredytowego kilku dokumentów. Przede wszystkim najważniejszy jest dokument, który potwierdza uzyskiwanie dochodu – może nim być zaświadczenie o zatrudnieniu czy zeznanie podatkowe. Oprócz tego niezbędne są wszelkie dokumenty traktujące o celach kredytowych. W skład takich dokumentów mogą więc wchodzić umowy konsolidowanych kredytów czy wyciągi z rachunków kart kredytowych. Na koniec, jeśli zabezpieczamy nasz kredyt koniecznie powinniśmy dostarczyć wszelkie dokumenty z tym związane – na przykład odpis Księgi Wieczystej.

Wszystkim osobom, które się wahają lub nie wiedzą, w jaki sposób mogą skonsolidować swoje kredyty mogą doradzić pracownicy dostępni w Domu Kredytowym. Wystarczy przyjść i zapytać!

Sprawdź też oferty banków: