Limit kredytowy w promocji w Eurobanku

limit kredytowy, EurobankKredyt to produkt bankowy, który towarzyszy większości Polaków przez całe ich życie. Każdy z nas przynajmniej raz zapożyczał się w banku lub innej instytucji finansowej. Wybór na rynku w tej kwestii jest bardzo duży – wystarczy znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

Sposobów wzięcia kredytu może być wiele. Zapożyczyć się można dzięki kredytom w tradycyjnej formie, kartom kredytowym czy pożyczkom pozabankowym. Banki oferują jednak jeszcze co najmniej jeden sposób – limit kredytowy. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe jest pobranie kwoty, która jest dla nas przydatna w inny sposób.

Warunki limitu kredytowego

Limit kredytowy w Eurobanku, bo między innymi ten bank ma w ofercie taki produkt dla swoich klientów, mogą wziąć osoby, które posiadają otwarty rachunek bankowy w Eurobanku. Możliwe są trzy rodzaje kont – Online, Clair i Prestige. Co ważne, limit kredytowy w Eurobanku może być udostępniony nie tylko aktualnym klientom, ale i osobom, które chciałyby otworzyć konto.

Limit kredytowy w Eurobanku może wynieść nawet 100 tysięcy złotych, oprocentowanie wynosi 9,9% i nie jest zależne od kwoty pobieranego limitu. Dla określonych klientów bank przygotował również dodatkowe zniżki. Przykładowo, jeśli dany klient będzie korzystał z tego produktu bankowego w wymiarze nie dłuższym niż dziesięć dni w miesiącu, bank zwróci mu odsetki. Jednocześnie bank idzie na rękę osobom, które przeleją swoje świadczenia (emerytury lub renty) na konto. Właśnie wtedy bank zwraca prowizję za przyznanie i odnowienie limitu.

Pieniądze pobrane z limitu kredytowego można przeznaczyć na wybrany przez siebie cel – bank nie określa co do tego żadnych parametrów. Możliwy jest również wybór sposobu zapłaty – można zarówno wypłacić pieniądze jako gotówkę z bankomatu, jak i wykorzystać transakcji bezgotówkowe.

Z promocyjnej oferty Eurobanku można korzystać składając odpowiedni wniosek w placówce banku – wystarczy zatem wybrać się w konkretne miejsce, i jeśli nie mamy jeszcze konta w Eurobanku – założyć je. Nie trzeba się spieszyć, bo promocja ta trwa do końca br. roku.

Czytaj też: