Lokaty w Santander Consumer Bank!

Wysokie bezpieczeństwo, oprocentowanie, elastyczne warunki, czyli lokaty w Santander Consumer Bank. Oferta jest bardzo bogata i dostosowana do preferencji tak naprawdę każdego klienta. Warto nieco bliżej poznać jej warunki.

Lokaty w Santander Consumer Bank

Lokata Zysk +

lokata Zysk + jest rozwiązaniem na okres 15 miesięcy o oprocentowaniu nominalnym aż 6,5%.  To bardzo praktyczne rozwiązanie, lokata automatycznie się przedłuża po upływie stosownego terminu, przez co klient nie musi fatygować się w celu dopełniania kolejnych formalności Można ja uruchomić już od kwoty 1000 zł.

Lokata Zysk + Progresja

Lokata Zysk + Progresja obowiązuje na okres 12 miesięcy, jej kwota minimalna to również 1000 zł. Także następuje automatyczne jej przedłużenie. Istota jednak tego produktu tkwi w tym, że każdego miesiąca trwania takiej lokaty oprocentowania jest coraz wyższe, aż w ostatnim miesiącu wynosi 12%. Średnio na wszystkie miesiące wychodzi ponad 5, 358%. Warto jednak zwrócić uwagę, że w przypadku, gdy klient „zerwie” taką lokatę nie traci zapracowanych pieniędzy z tytułu odsetek, a zostają one wypłacone za wszystkie pełne miesiące, kiedy środki były na lokacie.

Lokaty Direct

Bank ten proponuje również liczne rodzaje lokat, tzw. typu Direct. Opiewają na oprocentowanie rzędu 6-7%. Są rozwiązaniami stricte długoterminowymi, często wieloletnimi. Pieniądze z odsetek są wówczas przesyłane na wskazane rachunki. Przede wszystkim zaś są adresowane do osób lokujących bardzo dużą gotówkę, wkład minimalny tutaj to odpowiednio 5 000 zł (Lokata Direct +), 10 000 zł ( Lokata Direct + Ochrona), 20 000 zł (Lokata Direct Premium).

 Santander Consumer Bank oferuje bardzo zróżnicowane propozycje lokat. Adresowane są do klientów o różnym poziomie oszczędności. Ważne jednak jest, że jako jeden z nielicznych podmiotów, deklaruje wypłatę za pewien okres odsetek od lokaty także w chwili jej zerwania.


 Czytaj też: