Net Credit – pożyczka pozabankowa!

Rozwiązanie coraz bardziej powszechne ze względu na wygodę, łatwość uzyskania kapitału, premiujące klientów planowo spłacających dług. Dla wielu szansa uzyskania środków, kiedy banki odmówiły takiej pomocy.

Pożyczka gotówkowa w Net Credit

Warunki uzyskania pożyczki pozabankowej Net Credit

Pieniądze są wypłacane bez wymogów poręczycieli czy innych zabezpieczeń. Zamiast tego, zostaje zawarta specjalna umowa z tzw. ubezpieczeniem. Decyzja kredytowa zapada w bardzo szybkim tempie, czasami nawet do godziny, w przypadku pozytywnej decyzji  pieniądze automatycznie wędrują na konto. Termin spłaty zwykle wynosi do 30 dni. Klienci, którzy regularnie we wskazanych terminach spłacali zobowiązania mogą liczyć na bonusy w przypadku kolejnych zadłużeń  – zwiększona możliwość kredytowa. Na tle tych licznych zalet warto jednak uściślić, że za tak duże zaufanie klient płaci wysoką cenę. Oprocentowanie takich pożyczek jest znacznie większe od tego, jakie jest wymagane przez większość banków.

 Problemy ze spłatą zadłużenia  w instytucji pozabankowej

Jedną z kluczowych obaw klientów instytucji pozabankowych jest perspektywa sytuacji, gdy nie będą w stanie terminowo zwrócić pobranych środków. I tutaj proponowane rozwiązanie jest bardzo liberalne. Dopuszcza się bowiem wydłużenie czasu spłaty pod warunkiem, że klient spłaci odsetki, ubezpieczenie i prowizje związane z pożyczką.

Oferta instytucji pozabankowych w kwestii pożyczek choć jest kosztownym rozwiązaniem, dla wielu wciąż kuszącym ze względu na szybkość i łatwość uzyskania kapitału, przy tak naprawdę minimalnych wymogach formalnych.

 Czytaj też: