Lokata Noble Bank

lokat Noble BankTemat oszczędzania poruszany jest bezustannie w mediach i pośród naszych znajomych. Każdy chciałby mieć pewną przyszłość i zabezpieczenie finansowe, które da nam komfort psychiczny. Zgromadzenie środków finansowych nie jest jednak proste, ponieważ trudno jest nam odłożyć z każdej wypłaty odpowiednią kwotę. Warto jednak się postarać i próbować zgromadzić jakieś środki, bo możliwości oszczędzania jest wiele.

Na polskim rynku oferowanych jest wiele produktów, które mogą być pomocne w oszczędzaniu. Banki oferują zatem konta oszczędnościowe, fundusze inwestycyjne oraz lokaty. Wśród tych, które mają jedną największych ofert na rynku jest Noble Bank.

Lokata w Noble Banku ma wiele swoich odsłon. Bank ma bardzo różnorodną ofertę dla wymagających klientów. Dostępne są zatem lokaty z różnych oprocentowaniem oraz z różnym terminem umowy. Oczywiście każdy ma inne potrzeby, dlatego lokata Noble Bank może być w pełni do niego dostosowana.

Komfortowa lokata w Noble Banku

Lokata w Noble Banku to wygodny sposób oszczędzania przez dwanaście miesięcy z oprocentowaniem 6,3% lub przez 24 miesiące z oprocentowaniem 6,5%. Kapitalizacja odsetek następuje na koniec okresu rozliczeniowego. Produkt ten jest odpowiedni dla osób, które mają już uzbieraną dość dużą kwotę – minimalna kwota przy otwarciu takiej lokatyto 50 tysięcy złotych.

Wysokie oprocentowanie

Ciekawą propozycją jest atrakcyjna oferta lokaty Noble Bank z oprocentowaniem wynoszącym aż 15,62%! Minimalny wkład oszczędzającego to 250 tysięcy złotych, ale zysk może być ogromny, ponieważ bank poza tradycyjnym złożeniem pieniędzy na lokatę proponuje wykorzystanie złożonych środków na inwestycję w określone produkty. Lokata ta trwa trzy miesiące i jest niezwykle korzystna dla osób, które posiadają duże środki finansowe.

Jeśli nie posiadamy wysokich środków, które możemy zainwestować w przytoczone lokaty możemy rozejrzeć się za innymi, w których wpłata środków może następować w inny sposób. Dodatkowo ciekawym rozwiązaniem może być zainteresowanie się kontami oszczędnościowymi, które angażują nasze ruchome środki.

Czytaj też:

Sprawdź inne oferty lokat: