Najlepsze konto internetowe 2012

Konto osobiste z dostępem przez Internet to już żadna nowość. Teraz większość banków umożliwia swoim klientom zarządzanie kontem online. Dlatego też sprawdziliśmy, który bank posiada najlepszą ofertę konta osobistego z dostępem online w tym roku.

najlepsze konto internetoweW celu wyłonienia złotego medalisty, wśród kont osobistych z dostępem przez Internet, sugerowaliśmy się wszystkimi najważniejszymi przychodami i kosztami związanymi z prowadzeniem konta. Przychody to rzeczywiste roczne oprocentowanie brutto oraz cashback (procent zwracany klientowi za zakupy kartą). Koszty natomiast to wszelkie opłaty związane z prowadzeniem rachunku, przelewy czy wypłaty z bankomatów.

Jak się okazało, najlepszym kontem internetowym 2012 roku jest Dobre Konto, które można otworzyć w Millennium Bank. Przeciętny Kowalski korzystając z tego konta może zarobić rocznie nawet 288zł.

Korzyści konta internetowego

Posiadanie Dobrego Konta to czysty zysk, gdyż bank zwraca swoim klientom 3% wydatków na zakupy. Dzięki temu, co miesiąc można zyskać nawet 50zł, wystarczy za codzienne zakupy płacić kartą.

Zyskujesz również na opłatach, gdyż samo prowadzenie konta, kartę do konta oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są zupełnie darmowe. Powyższe korzyści możesz uzyskać, jeśli twoje miesięczne wpływy na konto wyniosą minimum 1000zł oraz co najmniej raz w miesiącu zostanie dokonana i zaksięgowana na koncie płatność kartą do Dobrego Konta.

Nie zapłacisz również za przelewy internetowe, dostęp do obsługi konta przez Internet i telefon oraz za polecenie zapłaty. Posiadając Dobre Konto uzyskasz także dostęp do wielu atrakcyjnych produktów takich, jak karty kredytowe, limit w koncie osobistym, produkty oszczędnościowe i kredytowe czy fundusze inwestycyjne i ubezpieczenia.

Jak założyć konto internetowe w Millennium Banku?

Aby otworzyć Dobre Konto wystarczy wypełnić internetowy formularz dostępny pod adresem strony banku Millennium. Dopełnienie ostatecznych formalności polega na podpisaniu dostarczonych przez kuriera dokumentów, bądź też dokonując wszelkich formalności w wybranej placówce banku.

Czytaj też: