Już 6,5% na lokacie rocznej w Meritum Banku!

Dla osób lokujących środki na lokatach bankowych jednym z najważniejszych etapów jest porównywanie ofert i oprocentowania takich produktów w różnych bankach. To, gdzie warunki takie są najkorzystniejsze, a oprocentowanie możliwie największe wpływa na ostateczny wybór lokaty.

Lokata roczna Meritum Bank

Meritum Bank podwyższył oprocentowanie swoich lokat

Obecnie lokaty roczne w Meritum Banku są oprocentowane na poziomie 6,2-6,5%, przez co, to najlepsza oferta tego rodzaju lokat w polskim sektorze bankowym, jak wynika ze zestawienia Money.pl. Również kierownictwo Banku Meritum nie ukrywa, że dokłada szczególnych starań, by swoją ofertę uczynić jeszcze bardziej konkurencyjną. „Jak zawsze proponujemy naszym Klientom bardzo atrakcyjną ofertę. Chcemy zachęcić Klientów do lokowania oszczędności na dłuższy okres, dlatego też zdecydowaliśmy się na zaoferowanie tak atrakcyjnych warunków na lokacie rocznej” – mówi Piotr Stankiewicz, Dyrektor Biura Produktów Depozytowych i Inwestycyjnych Meritum Banku.

Dodatkowe premie dla stałych klientów

Ostateczna wielkość oprocentowania złożonego kapitału na lokacie w Meritum Banku zależy szczególnie od okresu jej  trwania, wartości, ale też innych uwarunkowań –  tego czy klient ma, np. już darmowe konto osobiste w Meritum Banku. Depozyty roczne w każdej kwocie są oprocentowane na poziomie 6,5% i co ważne, kapitalizacja nie jest miesięczna, a końcowa (koniec okresu trwania lokaty).  Założenie takiej lokaty jest również wygodne. Można oczywiście uczynić do tradycyjne w placówkach Meritum Banku, albo też innowacyjnym sposobem  przez stronę internetową  za pomocą bankowości elektronicznej.

Kierując się zestawieniami i porównywarką lokat Money.pl, to właśnie Meritum Bank proponuje najkorzystniejsze oferty lokat rocznych. Najwyższe 6,5% oprocentowanie sprawia, że oferta ta pozostaje bezkonkurencyjna na tle innych tego typu produktów bankowych.


 Czytaj też:

Sprawdź inne oferty lokat:

Be Sociable, Share!