Kredyt refinansowy w Domu Kredytowym Notus

Masz zaciągnięty kredyt? Może zmieniły się warunki i poziom cen? Szukasz tańszej alternatywy? Dla wszystkich klientów zmagających się z takimi dylematami korzystne rozwiązanie proponuje Dom Kredytowy Notus w formie kredytu refinansowego.

Kredyt refinansowany

Do kogo adresowany jest kredyt refinansowy ?

Kredyt refinansowy tak naprawdę przeznaczony jest dla każdego, kto chce zmienić swój kredyt na tańszy. Szczególnie dla dłużników, którzy kilka lat wcześniej zaciągnęli zobowiązanie, zaś  zmieniająca się spirala cen i ofert bankowych pogorszyły znacząco ich sytuację. Oferta Domu Kredytowy Notus to propozycja kredytu refinansowego na zdecydowanie lepszych warunkach. Często sprowadza się do refinansowania kredytu mieszkaniowego czy jego skonsolidowania z innymi zobowiązaniami.

Wymogi dla klientów

Podmioty, które są zainteresowane ofertą kredytu refinansowego w Domu Kredytowym Notus, w chwili zgłoszenia się do instytucji powinny mieć stosowne dokumenty. To tak naprawdę kluczowy i jedyny wymóg, by móc skorzystać z oferty kredytu refinansowanego. Należy więc mieć przy sobie: dokumenty potwierdzające dochód klienta (zaświadczenie o zatrudnieniu, zeznania podatkowe, umowy zlecenia), dokumenty związane z celem kredytowania (umowa refinansowanego kredytu, opinia o kredycie czy informacje o aktualnym stanie zadłużenia podmiotu), dokumenty związane z zabezpieczeniem kredytu (odpisy z Ksiąg Wieczystych). To analiza bazy takich dokumentów jest podstawą uzależnienia decyzji kredytowej.

W czasach coraz bardziej chwiejnej i niestabilnej gospodarki coraz więcej dłużników jest zmuszonych rolować swój dług. Kredyt refinansowy Dom Kredytowy Notus jest wartym uwagi rozwiązaniem dla wszystkich osób mających problemy z samodzielną i terminową spłatą swoich zobowiązań.


 Sprawdź też: