Lokata internetowa w Raiffeisen Banku SA!

Coraz więcej banków, chcąc pozyskać klientów na swoje produkty bankowe (lokaty), przygotowuje różne promocje takich produktów. Taką propozycję opracował również Raiffeisen Bank Polska SA. Obowiązuje ona od 2 do 31 lipca 2012 roku.

lokata w Raiffeisen BankuWarunki niezbędne do skorzystania z „Lokaty internetowej”

Jedynym tak naprawdę wymogiem jest złożenie specjalnego wniosku o otwarcie takiej właśnie lokaty. Ponadto należy złożyć inne stosowne pisma o uruchomienie Kontra Direct oraz elektronicznych kanałów dostępu. Co ważne, wszystko to dokonuje się w formie elektronicznej na stronie internetowej banku w odpowiednim czasie trwania takiej promocji.

Minimum 3000 zł przy oprocentowaniu 6%

Oferta lokaty internetowej w Raiffeisen Banku stawia wymóg, by klient ulokował minimum 3 000 zł na takiej lokacie w walucie polskiej. Bank ze swej strony daje zaś oprocentowanie o stałej wielkości 6,0%. Czas trwania lokat to 3 miesiące, po czym nie istnieje możliwość odnawialności tego produktu bankowego. W przypadku kiedy zaś podmiot zdecyduje się zrezygnować i przed upływem czasu lokaty wybrać środki oprocentowanie wyniesie 0,00%.

Promocyjna oferta lokaty internetowej Raiffeisen Banku jest adresowana do szerokiej rzeszy klientów, bowiem wymóg minimalnego lokowanego kapitału jest na stosunkowo niskim poziomie. Wszyscy chcący więc zarobić własnymi oszczędnościami kiedy trwa taka promocja powinni zwrócić uwagę na tę ofertę.

Czytaj też: