R – Assistance dla posiadaczy konta osobistego w Raiffeisen Banku!

Posiadacze konta osobistego Comfort w Raiffeisen Banku mogą cieszyć się dodatkowymi profitami, mianowicie chodzi o pakiet R – Assistance przygotowany z Europ Assistance Polska, obejmującym pomoc medyczną, a także wsparcie przy awariach i wypadkach na drodze.

Dla kogo jest to oferta ?

Wraz z 1 czerwca 2012 roku wszyscy posiadacze konta osobistego Comfort w Raiffeisen Banku mogą skorzystać z tego pakietu. Dotyczy to zarówno użytkowników nowych, jak i tych, którzy juz wcześniej zdążyli je założyć.

Co gwarantuje R – Assistance?

Pakiet R – Assistance to tak naprawdę ochrona i pomoc medyczna w przypadku zachorowań, szczególnie w sytuacjach wszelakich nieszczęśliwych wypadków. Ponadto firma świadczy także usługi i wsparcie w sytuacjach awarii samochodu klienta na drodze, sprzętu domowego czy innych szeroko rozumianych „nieprzewidzianych zdarzeń w domu i na drodze”.

Całodobowa pomoc

Wszyscy, którzy mają możliwość skorzystania z takiego rozwiązania, w razie określonych zdarzeń mają obowiązek powiadomić Centrum Alarmowe. Jest ono odpowiedzialne za zorganizowanie i pokrycie kosztów wszelakiej niezbędnej pomocy. Warto także zwrócić uwagę na pełną dyspozycyjność tego podmiotu, bowiem jest Centrum Alarmowe jest  czynne całodobowo przez wszystkie 7 dni w tygodniu.

Oferta R – Assistance  to szeroki pakiet różnych form pomocy dla klienta w razie nieszczęśliwych zdarzeń w jego życiu. To bardzo funkcjonalne i ważne, mieć takie rozwiązanie –  w tym świetle warto rozważyć ofertę konta osobistego w Raiffeisen Banku, która gwarantuje takie rozwiązanie.

Czytaj też:

Be Sociable, Share!