Kredyt hipoteczny Notus Dom Kredytowy

Chcesz zaciągnąć kredyt hipoteczny? Szukasz dla siebie optymalnej oferty, a może nie wiesz na co się zdecydować? Skorzystaj z pomocy Notus Domu Kredytowego, który świadczy profesjonalne usługi i doradztwo finansowe.

notus dom kredytowyCzym jest Notus Dom Kredytowy?

Jest to jedna z czołowym firm specjalizujących się w doradztwie finansowym w naszym kraju, działa już od 2004 roku jako niezależny broker produktów finansowych.  W swojej działalności dociera do klientów z bardzo szeroką gamą produktów finansowych, szczególnie z kredytami hipotecznymi, ale także produktami inwestycyjnymi, planami oszczędnościowymi czy produktami ubezpieczeniowymi.  Misją tego podmiotu jest jak najlepsze dopasowanie  produktu do potrzeb i oczekiwań klienta.

Różnorakie cele kredytu hipotecznego w Notus Dom Kredytowy

Warto zwrócić uwagę, że Notus Dom Kredytowy, proponując swoim klientom kredyty hipoteczne, jest bardzo elastyczny, bowiem dopuszcza bardzo szeroką gamę celów, na jakie przyznaje środki. Przede wszystkim chodzi o nabycie mieszkania lub domu od różnych podmiotów, wykup mieszkania komunalnego, zakładowego, nabycie udziałów w nieruchomości, zakup nieruchomości rolnej z posiadaną zabudową siedliskową czy zakup innej działki budowlanej.

Ponadto jednak dopuszcza także szereg innych mniej powszechnych celów takiego kredytowania: budowa domu systemem gospodarczym, remont, modernizacja budynków, adaptacji nieruchomości na cele mieszkaniowe.

Minimum wymogów i formalności

Kolejnym ukłonem Notus Dom Kredytowy w stronę klienta jest to, iż starający się o kredyt hipoteczny muszą złożyć jedynie absolutnie minimum stosownych formalności. Głównie są to: dokumenty potwierdzające uzyskiwany dochód (zaświadczenie o zatrudnieniu, zeznania podatkowe, umowy zlecenia) , dokumenty dotyczące celu kredytowania (umowa przedwstępna, kosztorys prac remontowanych, pozwolenie na budowę), dokumenty związane z zabezpieczeniem kredytu (odpisy z Ksiąg Wieczystych).

Kiedy poszukiwanie oferty optymalnego kredytu hipotecznego w bankach okazuje się wciąż niekończącą się drogą, warto spróbować czegoś nowego, np. skorzystać z usług Notus Domu Kredytoweho. Lider w branży doradztwa finansowego na pewno dopasuje ofertę kredytu hipotecznego  dla nas.

Czytaj też: