Kredyty hipoteczne dla przedsiębiorstw w mBanku i Millennium Banku!

Coraz więcej przedsiębiorców staje przed koniecznością finansowania różnych projektów inwestycyjnych, wymagających zabezpieczenia najczęściej w formie hipoteki. Warto przyjrzeć się nieco bliżej, jak banki odpowiadają na takie zapotrzebowanie Klientów.

Kredyt hipoteczny dla firm

Kredyt hipoteczny dla firm

Dwa banki kuszą dobrymi ofertami kredytów dla firm

Na polskim rynku kredytów dla firm wyróżniają się przede wszystkim dwa banki: mBank i Bank Millennium. Ich oferty obecnie są najkorzystniejsze dla przedsiębiorców.

Kredyt hipoteczny BIZNES w Millennium Banku

Jest to oferta szczególnie adresowana do przedsiębiorców, którzy pragną nabyć, budować czy modernizować nieruchomości komercyjne bądź mieszkalne, ale w pewnej choć części przeznaczone na cele komercyjne. Jak również na spłatę kredytów, zaciągniętych na realizację wyżej wskazanych celów. Minimalna wysokość takiego  kredytu to 50 000 zł a maksymalna 2 000 000 zł. Okres kredytowania wynosi od 5 do 20 lat. Bank Millenium oferuje również bardzo elastyczny plan spłaty takiego zobowiązania. Mianowicie w ratach miesięcznych równych lub malejących, możliwość zmiany waluty kredytu, jego wcześniejszej spłaty czy wreszcie „wakacje kredytowe” raz do roku możliwość zawieszenia spłaty jednej raty. Klienci indywidualni, do których Bank Millenium adresuje swoją ofertę to przede wszystkim : osoby wykonujące od co najmniej 6 miesięcy wolne zawody, osoby inwestujące w nieruchomości, w których prowadzona jest działalność biurowa lub usługowa, jak i wszyscy będący nabywcami, właścicielami nieruchomości na wynajem.

„Gdy celem jest rozwój i kolejne inwestycje” – kredyt hipoteczny dla firm w mBanku

mBank bardzo profesjonalnie odpowiada na potrzeby swoich klientów – przedsiębiorców. Oferując im specjalny  kredyt hipoteczny dla firm jest skłonny udzielić nawet do 4 000 000 PLN, decyzję kredytową w 3 dni, stosunkowo niskie odsetki dzięki mechanizmowi bilansowania, a co więcej możliwość łączenia różnych celów kredytowania. Kredyt taki jest przeznaczony na finansowanie działalności gospodarczej na okres maksymalnie 20 lat. W szczególności dotyczy: finansowania bieżących potrzeb, zwiększania środków Kredytobiorcy na finansowanie majątku obrotowego, zakup lub modernizację sprzętu, zakup, rozbudowę obiektów, refinansowanie nakładów inwestycyjnych poniesionych w czasie do 6 miesięcy przed złożeniem wniosku kredytowego. W kwestii waluty mBank pozostawia ostateczną decyzję tylko i wyłącznie klientowi. Ze swojej strony dodatkowo jednak proponuje możliwość zaciągnięcia tego typu zobowiązania jako waloryzowanego, dającego szansnę przewalutowania takiego kredytu w trakcie jego spłaty, jeśli klient uzna , iż kurs waluty obcej jest dla niego niekorzystny. Jedynym natomiast kluczowym warunkiem, by w mBanku uzyskać takie środki jest posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych, prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Polski od co najmniej 2 lat w sposób ciągły, generowanie dodatniego wyniku finansowego, posiadanie konta mBiznes w mBanku, jak również zadeklarowanie stałych wpływów na nie oraz dokonywanie rozliczeń finansowych za pośrednictwem rachunku bankowego nieprzerwanie przez ostatni rok.

Millenium Bank i mBank szczególnie odpowiedziały na liczne potrzeby finansowe przedsiębiorców, oferując im kredyt hipoteczny dla firm na bardzo korzystnych warunkach. Dzięki nim firmy mogą pozyskać środki nawet rzędu 2-4 mln zł na realizacje wielu kluczowych celów w swojej działalności.

Czytaj więcej: