Konto walutowe w Alior Sync!

Dla wszystkich, rozważających założenie konta, niezwykle ciekawe rozwiązania proponuje Alior Sync – pierwszy bank internetowy nowej generacji, który jest szczególnie ukierunkowany na świadczenie usług klientom otwartym na nowe technologie i innowacyjne rozwiązania.

Darmowe konto walutowe w Alior Sync

Oferta konta walutowego jest skierowana do wszystkich pragnących tanio i bez dodatkowych kosztów wykonywać transakcje za granicą. Alior Sync ze swojej strony, zarówno prowadzenie takiego konta, jak i wydanie do niego karty oferuje zupełnie darmowo. Co więcej, osoby które zdecydują się na taki produkt bankowy, mają możliwość płatności kartą za granicą bez przewalutowania, co oznacza eliminację ryzyka związanego z różnicami kursowymi. Ponadto w ramach tej oferty istnieje możliwość realizacji darmowych przelewów europejskich za pośrednictwem bankowości internetowej, jak również otrzymywania przelewów zagranicznych na rachunek walutowy.

Konto walutowe w Alior Sync

Konto walutowe w Alior Sync

Alior Sync działa niezwykle szybko, a konto prowadzi w różnych walutach

Kolejnym znaczącym atutem oferty Alior Sync jest łatwość założenia konta walutowego. Można to uczynić szybko i bezproblemowo za pośrednictwem bankowości internetowej, infolinii tub też poprzez kontakt z Wirtualnym Odziałem tej placówki. Co więcej wszelakich formalności można dopełnić w kilka minut. Jest to szczególnie ważne, jeśli np. potencjalny klient w chwili, kiedy dowiedział się i zdecydował na założenie konta walutowego ma np. zaplanowany zagraniczny wyjazd. Takie sytuacje Alior Sync również ma na uwadze, stąd gwarantuje przesłanie np. karty debetowej czy dokumentów, na wskazany przez Klienta, adres zagraniczny. Pozostałe kwestie są uzgadniane zazwyczaj telefonicznie. Analizowane zaś konto walutowe prowadzone jest w najpopularniejszych walutach: euro, dolarach amerykańskich, funtach brytyjskich i frankach szwajcarskich.

Alior Sync stara się wszechstronnie różnicować swoje produkty bankowe, dostosowując je do potrzeb Klientów, otwierając się na nowe możliwości i promując ideę bankowości XXI wieku, dzięki czemu zyskał miano najbardziej konkurencyjnego banku internetowego na polskim rynku! Konto walutowe w tej jednostce jest warte uwagi. Dzięki niemu bowiem klient może znacznie zaoszczędzić, nie ponosząc kosztów na przewalutowaniu podczas płacenia kartą za granicą.

Czytaj więcej: