Pilna pożyczka dla doktorantów w Millennium Banku!

Doktoranci, których w Polsce wciąż przybywa, to kolejna grupa zawodowa, która może na specjalnych warunkach skorzystać z PILNEJ POŻYCZKI w Banku Millennium. Warunki i cała procedura  niezwykle korzystne dla młodych naukowców.

Pożyczka dla doktorantów

Pożyczka dla doktorantów

Bank Millennium z pomocą doktorantom

Bank Millennium nie przypadkowo swoją ofertę kieruje także do doktorantów. Ma na uwadze bowiem sytuację rynkową, wciąż rosnącą liczbę doktorantów oraz kwoty ich wydatków finansowych w toku działalności edukacyjnej. Wioletta Pawińska, Kierująca Wydziałem Pożyczek Gotówkowych Banku Millennium, zwraca szczególną uwagę na tę prawidłowość : Liczba doktorantów w Polsce systematycznie rośnie. Obecnie jest ich blisko 40 000 i kształcą się prawie w każdej dziedzinie naukowej. Przyznawane stypendia nie wystarczają z reguły na więcej niż bieżące potrzeby, a studia na tym poziomie wymagają dodatkowych inwestycji w materiały dydaktyczne i sprzęt. Nasza oferta powinna więc trafić w oczekiwania tej grupy zawodowej i ułatwić finansowanie potrzeb. Zwłaszcza edukacyjnych”.

Pilna pożyczka dla doktorantów

Oferta Banku Millennium dla doktorantów to niezwykle korzystne  rozwiązanie. Już na wstępie sama weryfikacja dochodu jest niezwykle uproszczona. Nie jest wymagane zaświadczenie o dochodach, wystarczy jedynie okazanie legitymacji doktoranckiej czy uzyskiwanego stypendium dla doktorantów. Akceptowana kwota stypendium, jako podstawa udzielenia kredytu, to minimum 500 zł miesięcznie. Decyzja kredytowa ze strony banku zapada niezwykle szybko. Okres kredytowania wynosi od 6 miesięcy do 6 lat. Maksymalnie dzięki takiej pożyczce doktoranci mogą uzyskać do 20 000 zł, a dodatkowo otrzymują kartę kredytową z limitem do 5 000 zł.

Oferta Banku Millennium to  minimum wymogów a maksimum korzyści. Elastyczne warunki, przejrzysta i szybka procedura, decyzja kredytowa, a co najważniejsze aż do 20 000 zł środków, to bardzo intratne cechy takiego rozwiązania.

Czytaj więcej: