Realizuj przelewy za pomocą Facebooka! To już jest możliwe!

Dla znaczącej części dzisiejszych Internautów nieodłącznym elementem jest korzystanie z Facebooka. Startujący bank internetowy – Alior Sync – szczególnie wziął to pod uwagę integrując właśnie z tym portalem społecznościowym niektóre swoje usługi.

Przelewy z Facebooka

Z Facebooka możesz płacić swoje rachunki

Alior Sync proponuje swoim klientom specjalne konto osobiste powiązane z portalem Facebook, które pozwala na łatwy i szybki przelew środków. To dzięki niemu klienci mogą bez wylogowywania się z portalu dokonywać prostych opłat. Przelewy z Alior Sync są niezwykle szybkie i proste. Dla uruchomienia takiego rozwiązania wymagane jest jedynie korzystanie z bankowości internetowej Alior Sync. Następnie należy otworzyć rachunek powiązany z Facebookiem i uruchomić niezbędną aplikację.

Możliwość przelania niewielkich kwot do każdego

Dzięki połączeniu konta osobistego w Alior Sync  facebookiem możliwe jest dokonywanie drobnych płatności. Rozwiązanie takie daje całkiem spore możliwości przelewu. Maksymalna kwota, jaką można jednorazowo przelać to 50 zł, tygodniowo 200 zł, zaś w przeciągu jednego miesiąca 1000 zł. Kolejnym znaczącym ułatwieniem jest fakt, że odbiorca takiego zlecenia nie musi być klientem Alior Sync, co pozwala na zupełną dowolność i swobodę wyboru adresatów takiego przelewu. Jedynym wymogiem jest, by odbiorca tak przekazanych środków miał konto na Facebooku z zainstalowaną odpowiednią aplikacją.

Facebook poza sferą rozrywkowo – komunikacyjną dzisiejszego społeczeństwa, zaczyna także swój podbój w bankowości i finansach, połączenie się z Alior Sync jest tego najlepszym przejawem.

Czytaj więcej: