Kredyt samochodowy online w Multibanku!

Myślisz o zakupie samochodu ? Wciąż masz za mało środków oraz czasu na długie załatwianie formalności ? Dla wszystkich klientów zmagających się z takimi problemami idealną ofertę – kredytu samochodowego online – opracował Multibank.

Kredyt samochodowy

Kredyt samochodowy

Liczne możliwości wykorzystania środków

Oferta Multibanku okazuje się niezwykle kusząca, bowiem bardzo elastyczne są potencjalne możliwości wykorzystania tak pozyskanego kapitału. Tym samym dłużnik może je przeznaczyć nie tylko na kupno auta, ale również na zakup samochodu ciężarowego (masa poniżej 3,5 tony), motocykla, pojazdu typu quad, statku wodnego, motoroweru a nawet skutera.

 Multibank udostępnia środki już przed zakupem a nawet znalezieniem pojazdu

Multibank ponadto jest skłonny wypłacić  środki w ramach kredytu samochodowego już przed samym znalezieniem pojazdu czy zakupem. Decyzja kredytowa zapada w 15 minut, podobnie szybko następuje samo przelanie środków. Kredyt udzielany jest w walucie polskiej lub też jest waloryzowany kursem EUR, USD. Co istotne w ramach kredytu samochodowego Multibank jest skłonny wypłacić sumę od 5 000 zł nawet do 100 000 zł. Okres kredytowania wynosi od 6 miesięcy nawet do czterech lat z szansą wcześniejszej spłaty takiego zobowiązania w całości lub części. Ponadto taka przedwczesna spłata nie wiążę się z żadnymi kosztami dla Klienta.

 Minimum wymogów, łatwość pozyskania środków

Warto wreszcie zwrócić uwagę, że jedynym tak naprawdę kluczowym wymogiem banku wobec Klienta, chcącego skorzystać bankowego kredytu samochodowego, jest posiadanie przez niego rachunku osobistego Multikonto w Multibanku. Samo zaś założenie konta może zostać dokonane przez Internet (poprzez specjalny formularz), w każdej placówce banku lub też telefonicznie (od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 19.00).

Multibank stara się odpowiedzieć na różnorakie potrzeby zakupów motoryzacyjnych swoich Klientów. Tym samym oferuje przyszłym swoim dłużnikom kredyt samochodowy, który tak naprawdę może być przeznaczony na różne inne środki transportu.

Czytaj więcej: