eKONTO z Internetem w mBanku!

Oferta mBanku eKONTO to tak naprawdę pakiet, zawierający w sobie zarówno Internet w sieci Play oraz konto internetowe, które zyskuje uznanie szczególnie w rankingu „Przyjazny Bank Newsweeka 2011”.

eKONTO w mBanku

Duża wygoda konta internetowego

Osoby, które skorzystają z oferty eKONTO w mBanku mają możliwość korzystania z wygodnego serwisu transakcyjnego, jak również bankowości mobilnej. Za jedyne 5 zł/miesiąc mogą korzystać ze wszystkich bankomatów. Swobodnie mogą dokonywać także wypłat środków w kasach MultiBanku w trzech walutach : PLN, EUR, USD.

mBank ponadto prowadzi ogólnopolską sieć wpłatomatów, gdzie jego klienci zupełnie darmowo mogą wpłacać środki na rachunek. Każdy wreszcie posiadacz takiego konta ma możliwość skorzystania z kredytu odnawialnego na koncie, co jest szansą na dostęp do dodatkowych środków finansowych. Dodatkowo bank dla swoich klientów oferuje również specjalne warunki udzielenia kredytu, jest skłonny już w 15 minut udzielić kredytu gotówkowego zarówno przez telefon czy Internet. Oferta tego konta jest wreszcie sprzężona z bankowością mobilną, co oznacza dla jego posiadacza niezwykłą wygodę – możliwość zarządzania finansami przez telefon komórkowy oraz inne urządzenia mobilne.

Internet w sieci Play

Oferta eKONTO zawiera w cenie także możliwość korzystania z Internetu w sieci Play. Jest to profit przysługujący klientom, którzy wydają bezgotówkowo 350 PLN miesięcznie, jeśli zaś wydają mniej wówczas mogą liczyć na 10procentową ulgę na korzystanie z Internetu. Oferta bonusowego Internetu to 4G i modem Huawei E173U-2. Ponadto klienci mają zapewniony darmowy dostęp do internetowego serwisu mBanku bez ograniczeń.

 Łatwe i szybkie założenie eKONTA

To, co najczęściej przeraża klientów w założeniu konta to dopełnienie wszelakich stosownych, wymaganych przez bank formalności. W mBanku przebiega to w wyjątkowo łatwy sposób. Pierwszym krokiem jest złożenie wniosku w formie online lub przez mLinię. Następnie do klienta poprzez kuriera zostaje dostarczona umowa o prowadzenie konta oraz umowa dotycząca usługi Internetu. Po podpisaniu powyższych dokumentów, posiadacz eKONTA otrzymuje pakiet aktywacyjny oraz modem do mobilnego Internetu. W ciągu 3 dni roboczych (jako zakończenie działań aktywacyjnych) klient otrzymuje wiadomość sms / e-mail o pełnej aktywacji pakietu.

mBank nowocześnie podszedł do propozycji konta internetowego, zapewniając jego posiadaczom także dostęp do Internetu. Jest to przejaw wszechstronnego pozycjonowania swojej oferty przez ten bank, natomiast dla klienta kolejna warta uwagi oferta konta online.

Czytaj też: