Załóż konto osobiste w Alior Banku i korzystaj z pakietu Assistance za darmo!

Chcesz posiadać pakiet Assistance „Pomocni Fachowcy” zupełnie za darmo? Nic prostszego! Wystarczy, że założysz konto osobiste w Alior Banku.pakiet assistance za darmo w Alior Banku

Osoby, które zdecydują się skorzystać z pakietu Assistance „Pomocni Fachowcy” mogą liczyć na specjalistyczną pomoc w trakcie podróży zagranicznej, a także uzyskać fachową poradę prawną. Dzięki atrakcyjnej ofercie konto osobiste w Alior Banku, w pierwszym półroczu 2012 roku otworzyło już prawie 200 tysięcy nowych klientów.

Pakiet Assistance „Pomocni Fachowcy” – zakres

Z początkiem lipca właściciele konta osobistego w Alior Banku mogą korzystać z szerszego pakietu Assistance „Pomocni Fachowcy”. Do tego momentu do dyspozycji klientów była: pomoc w domu, pomoc w podróży samochodem oraz pomoc medyczna. Z pierwszym lipca pakiet został wzbogacony o pomoc w podróży i specjalistyczną poradę prawną.

Pakiet „Pomoc w Podróży” zapewnia specjalistyczną pomoc w razie nieszczęśliwego wypadku bądź nagłego zachorowania podczas podróży zagranicznej. Dodatkowo klienci, którzy posiadają konto osobiste w Alior Banku mogą liczyć na moc w razie opóźnienia, zniszczenia lub też kradzieży bagażu. Określono jednak limit darmowych usług na jedno zdarzenie, dla problemów z bagażem wynosi on 600 zł, natomiast w przypadku dwóch wizyt lekarskich granica obejmuje 500 euro.

Alior Doradztwo Prawne oferuje swoim klientom również specjalistyczne porady prawne, chodzi m.in. o: prawne zabezpieczenie interesów, przygotowanie informacji o treści obowiązujących przepisów prawa i istotnego orzecznictwa, a także porady prawne w formie opinii prawnej czy informacje o sposobie postępowania.

Obecnie Alior Bank oferuje najszerszy zakres usług dołączanych do konta osobistego w Polsce, składa się na nie: darmowe wypłaty we wszystkich bankomatach w Polsce i na świecie, darmowe przelewy internetowe, bezpłatne prowadzenie konta czy pakiet usług „Osobisty Asystent”.

Czytaj też: