Kredyt gotówkowy BZ WBK

Decydując się na zaciągnięcie kredytu gotówkowego w Banku Zachodnim WBK klient może otrzymać wiele dodatkowych korzyści, szczególnie jeśli jest aktywnym klientem banku. Nie znaczy to jednak, że osoby nie korzystające jeszcze z usług BZ WBK nie mogą otrzymać takich samych przywilejów.kredyt gotówkowy w banku zachodnim bzwbk

Kiedy pożyczkobiorca weźmie kredyt gotówkowy w banku BZ WBK może liczyć na atrakcyjne bonusy. Musi on tylko równocześnie otworzyć lub dotychczas posiadać Konto Wydajesz&Zarabiasz, kartę kredytową lub ubezpieczenie kredytu „Spokojny kredyt”. Im więcej z wymienionych produktów posiada klient, tym większe są jego korzyści podczas ubiegania się o kredyt.

Bonusy z kredytem gotówkowym w BZ WBK

W przypadku posiadania Konta Wydajesz&Zarabiasz, prowizja kredytowa niższa jest o 20%, ponadto dostępne są wszystkie inne korzyści płynące z otwarcia konta, czyli brak opłat za jego prowadzenie przy wpływach co najmniej 1 000 zł czy też bezpłatne wypłaty z bankomatów w całej Polsce. W sytuacji, gdy klient posiada kartę kredytową w Banku Zachodnim WBK, również może liczyć na prowizję niższą o 20% oraz wszystkie inne udogodnienia związane z używaniem karty kredytowej BZ WBK. Jeżeli korzystamy z obu omawianych produktów, prowizja obniżona będzie o 60%. Kiedy zaś dodatkowo klient wykupi ubezpieczenie „Spokojny kredyt”  prowizja wyniesie 0%. Łatwo zatem dostrzec, że jest to ciekawa oferta dla osób posiadających produkty Banku Zachodniego WBK lub też dla tych, które poszukują zarówno kredytu jak i dodatkowych usług.

Kredyt Gotówkowy w BZ WBK posiada poza omówionym wyżej bonusem także inne zalety. Kwota jaką kredytobiorca może pożyczyć to 20-krotność jego zarobków, nawet do 100 tysięcy złotych. Pieniądze te mogą zostać wykorzystane na dowolny cel a do ich uzyskania nie są wymagani żadni poręczyciele ani zabezpieczenia. Okres spłaty jest długi i wynosi do 72 miesięcy, co pozwala dopasować klientowi ratę do swoich możliwości. Co więcej, decyzja o przyznaniu kredytu zapada już nawet w 10 minut, nie tracimy więc czasu na zbędne formalności.

Jak zaciągnąć kredyt gotówkowy w BZ WBK?

Istnieje kilka sposobów na zamówienie kredytu gotówkowego w BZ WBK. W przypadku kiedy klient posiada produkty Banku Zachodniego o pieniądze może się ubiegać poprzez Serwis bankowości elektronicznej BZWBK24. Sposób ten jest najprostszy i wymaga najmniej przygotowań. Kredyt dostępny jest również poprzez wypełnienie wniosku na stronie internetowej. Osoby preferujące bardziej bezpośredni kontakt z bankiem zaprasza on do załatwienia formalności przez telefon w trakcie rozmowy z konsultantem. Można także udać się do najbliższej placówki Banku Zachodniego WBK i tam dowiedzieć się wszystkich szczegółów.

Czytaj też: