Pożyczka pozabankowa OK Money

Kiedy szukamy dodatkowej gotówki niekoniecznie musimy udać się do banku. Istnieją także inne instytucje finansowe, które oferują pożyczki pozabankowe. Można ją zaciągnąć na przykład w OK Money.pożyczka pozabankowa ok money

Tym, co wyróżnia pożyczkę pozabankową w OK Money jest brak formalności. Ubiegając się o pieniądze w tradycyjnym banku często jesteśmy zmuszeni przejść szereg procedur, które przedłużają czas postępowania. W tym przypadku cały proces przebiegać może przez Internet, bez wychodzenia z domu, a pieniądze dostać można w ciągu godziny.

Dlaczego wybrać pożyczkę pozabankową w OK Money

Pierwsza korzyść skorzystania z usług OK Money została już poruszona – o pożyczkę można wnioskować przez Internet lub telefon i nie musimy udawać się do żadnego oddziału. Jednakże pożyczka pozabankowa w OK. Money ma także inne zalety.

Przede wszystkim nie trzeba tutaj przedzierać się przez gąszcz formalności – wystarczy wypełnienie i wysłanie wniosku zamieszczonego na stronie internetowej. Później należy tylko czekać na wydanie decyzji o przyznaniu pożyczki. Decyzja ta zapada już w 15 minut od wysłania wniosku. Kiedy jest ona korzystna, pieniądze na koncie pojawią się nawet w ciągu godziny.

Pożyczka może zostać przyznana w kwocie od 200 do 1500 złotych, jednakże maksymalna kwota zadłużenia zależy od wcześniej spłacanych pożyczek. Pierwszy raz pożyczyć możemy do 300 złotych. Okres spłaty takiej kwoty jest elastyczny – wynosi 15 lub 30 dni. W przypadku terminowych spłat pożyczek suma, którą możemy otrzymać rośnie. Czas na podsumowanie zalet omawianej oferty:

  • Brak formalności – cały proces odbywa się przez Internet lub telefon.
  • Szybka decyzja –  wniosek rozpatrywany jest już w 15 minut
  • Szybkie przyznanie pieniędzy – pojawiają się na koncie nawet po godzinie
  • Elastyczne okresy spłat

Bezpieczeństwo zaciągania pożyczek pozabankowych

W mediach można czasem usłyszeć negatywne opinie o zadłużaniu się w instytucjach pozabankowych. W przypadku OK Money nie należy martwić się o bezpieczeństwo. Przy zaciąganiu pożyczki pożyczkobiorca zapoznaje się z dokładnym regulaminem, który w prosty i czytelny sposób określa zarówno terminy spłaty pożyczki, jej oprocentowanie, a także inne kwestie. W momencie kiedy nie jesteśmy w stanie spłacić pożyczki na czas, istnieje możliwość jej refinansowania.  Pożyczka pozabankowa w OK Money jest zatem warta przemyślenia, jeśli nie mamy czasu lub z innych powodów nie chcemy zaciągać pożyczki w tradycyjnym banku.

Czytaj też: