Konto firmowe na klik

Jeden z najbardziej internetowych banków w Polsce – mBank jako pierwszy umożliwia założenie firmowego konta bankowego całkowicie przez Internet nawet w 15 minut! Bank nie wymaga żadnych dodatkowych dokumentów ani formalności.

Konto firmowe mBank

konto firmowe przez internetmBank zapewnia możliwość przedsiębiorcom zakładanie konta firmowegomBiznes Konta całkowicie przez Internet. Nie potrzeba dodatkowych zaświadczeń lub dokumentów. Przedsiębiorca musi jedynie w sposób elektroniczny potwierdzić wysłaną umowę. Cały proces przebiega w ciągu 15 minut. Rejestracja Internetowa mBiznes Konta jest dostępna dla klientów mBanku, którzy posiadają dostęp do systemu transakcyjnego oraz prowadzą działalność gospodarczą (fakt ten jest sprawdzany przez bank).

Oferta mBanku w chwili obecnej jest skierowana jedynie do stałych klientów. Niemniej jednak bank zamierza rozszerzyć ofertę, umożliwiając elektroniczne zakładanie kont firmowych wszystkim przedsiębiorcom.Przedstawiciele mBanku szacują, że znaczne uproszczenie i zminimalizowanie wymaganych dokumentów w procesie rejestracji zachęci przedsiębiorców do zakładania kont firmowych w mBanku.

Konto internetowe w mBnku jest także dostępne dla klientów Multibanku.

Zakładanie konta firmowego w mBanku

  • po zalogowaniu do serwisu transakcyjnego wystarczy wypełnić uproszczony wniosek internetowy,
  • w następnym kroku zostaje wygenerowana umowa o prowadzenie rachunku,
  • klient potwierdza zawarcie umowy kodem SMS lub hasłem jednorazowym,
  • bank przeprowadza weryfikację istnienia firmy w CEIDG i po pozytywnym jej zakończeniu, wysyłana jest wiadomość email z potwierdzeniem zawarcia umowy i otwarcia rachunku.

Proces dostępny jest też za pośrednictwem mLinii.

Czytaj więcej: