Rachunek firmowy z prezentem w Getin Banku

Getin Bank postanowił przedłużyć promocję konta firmowego – „Rachunek firmowy z prezentem” do końca 2012 roku. Na wszystkich przedsiębiorców, którzy założą konto firmowe do końca grudnia 2012 roku i dokonają transakcji płatniczej za pośrednictwem karty debetowej na kwotę 600 zł, będą mogli liczyć na atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Konto firmowe Getin Bank

konto firmowe getin bankWśród produktów dla firm w Getin Banku znacznym zainteresowaniem cieszy się konto firmowe.

Konto Firmowe oferuje przedsiębiorcy wiele korzyści: premie za saldo, bezpłatne przelewy elektroniczne oraz przelewy do ZUS i US, rachunki pomocnicze w ramach konta głównego, pakiet bezpłatnych ubezpieczeń z opcją zwrotu ewentualnych kosztów sądowych, bezpłatny dostęp do informacji prawnych oraz dostęp do konta przez Internet.

Getin Bank oferuje wiele ciekawych prezentów do konta. Przez ostatnie 6 miesięcy Getin Bank przyznawał po jednym z trzech urządzeń w ramach „Rachunku firmowego z prezentem”.

Z ofert konta firmowego w Getin Banku można skorzystać do końca grudnia 2012 roku . Wystarczy założyć rachunek firmowy oraz dokonać płatności kartą debetową na kwotę minimum 600 zł. Założenie konta firmowego w Getin Banku uprawnia do odebrania jednego z czterech upominków: ekspres do kawy Espresso Essenza, urządzenie wielofunkcyjne Epson Styls SX125 (drukarka, skaner albo kopiarka), nawigację Mio Spirit 380 Poland lub radio samochodowe Manta RS3500 Car Radio Player.

Czytaj więcej: