Firmowe konto oszczędnościowe w Banku Pocztowym

Bank Pocztowy wprowadził do oferty nowe firmowe konto oszczędnościowe. Bank zapewnia posiadaczom firmowego konta oszczędnościowego zysk w skali roku na poziomie 5% wpłaconego kapitału. Oprocentowanie to obowiązuje od maja 2012 roku.

Konto oszczędnościowe dla mikroprzedsiębiorstw

konto oszczędnościowe w Banku PocztowymFirmowe Konto Oszczędnościowe jest całkowicie darmowe w prowadzeniu. W ciągu miesiąca bank zapewnia możliwość dokonania trzech transakcji z konta oszczędnościowego. Raz w miesiącu dostępne są: jedna wypłata gotówki z konta oszczędnościowego w oddziale banku, jeden przelew wewnętrzny oraz jeden zewnętrzny.

Konto oszczędnościowe obsługuje jedynie polską walutę. Można je założyć w placówkach banku, Poczty Polskie, przez Internet oraz za pośrednictwem telefonu. Istnieje możliwość realizacji zlecenia stałego na rachunek w innym banku.

Bank wprowadził udogodnienia dla Klientów również przy korzystaniu z Pocztowego Konta Firmowego. Do tej pory wpłaty gotówki były możliwe jedynie za pośrednictwem placówek banku oraz Poczty Polskiej. Obecnie transakcje te są dostępne także za pośrednictwem wpłatomatów sieci Euronet.

Bank Pocztowy oferuje swoim klientom Pocztowe Konto Firmowe oraz Firmowe Konto Oszczędnościowe.

Do kont dołączana jest karda debetowa Visa Biznes Electron, dzięki której możliwe są bezpłatne wypłaty gotówki z bankomatów w Polsce i za granicą. Klienci banku mogą dodatkowo deponować oszczędności na lokatach terminowych – lokaty od 3 do 24 miesięcy.

Czytaj więcej: