Kredyt na wyprawkę szkolną w Kredyt Banku

Kredyt Bank wystartował z nową promocją kredytu gotówkowego na zakup wyprawki szkolnej. Kredyt gotówkowy jest połączony z konkursem plastycznym dla dzieci – do zdobycia bony na zakupy w sklepie sportowym.

Kredyt gotówkowy w Kredyt Banku

kredyt na wyprawkę skzolnąKredyt na zakup wyprawki szkolnej w ofercie Kredyt Banku jest bardzo korzystny. Bank gwarantuje niską ratę oraz brak prowizji pod warunkiem ubezpieczenia kredytu gotówkowego. Oferta połączona jest ze specjalnym konkursem plastycznym skierowanym do dzieci, w ramach którego można wygrać bony na zakupy w sklepie sportowym – do wygrania 20 bonów.

Cechy kredytu gotówkowego w Kredyt Banku

Kredyt gotówkowy w Kredyt Banku jest udzielany na maksymalnie 7 lat. Bank nie pobiera prowizji pod warunkiem skorzystania z ubezpieczenia (na życie i od utraty pracy lub na życie i assistance medyczny). Maksymalna kwota kredytu gotówkowego to 120 000 zł a minimalna 1 000 zł.
Kredyt gotówkowy w Kredyt Banku nie musi być przeznaczony na zakup wyprawki szkolnej. Cel kredytowania jest dowolny, może to być dla przykładu remont, wycieczka lub zakup samochodu.

Konkurs przy kredycie gotówkowym w Kredyt Banku

Kredyt Bank ruszył z kampanią promocyjną w okresie wzmożonych wydatków gospodarstw domowych. Zbliża się okres roku szkolnego i konieczności kupowania wyprawek szkolnych. Przy promocji kredytu gotówkowego Kredyt Bank oferuje możliwość udziału w konkursie dla dzieci.
Bank umożliwia wykazanie się dzieci kredytobiorców w specjalnie organizowanym konkursie plastycznym – „Wspomnienia z wakacji”. Do wygrania jest aż 20 bonów o wartości nawet 1 000 zł na zakupy w sklepach sportowych. Konkurs dotyczy Klientów, którzy do 14 września zawrą umowę kredytu gotówkowego oraz do 21 września przekażą rysunek plastyczny dziecka wykonany dowolną techniką.

W czerwcu Kredyt Bank zamierza wprowadzić kolejny konkurs o nowej tematyce – „Wygraj wakacje na Sycylii”. Do wygrania są oczywiście wycieczki – 20 dwuosobowych.

Czytaj więcej: