Pożyczka pozabankowa Kasomat

pożyczka pozabankowa kasomatSzybkie zdobycie gotówki w banku nie jest takie proste jak może się wydawać. Obecnie coraz bardziej popularne stają się pożyczki pozabankowe bez zbędnych formalności.

Zaciągnięcie pożyczki jeszcze nie było takie proste. Wystarczy dostęp do Internetu i w kilka chwil pieniądze są już na koncie pożyczkobiorcy. Pożyczka pozabankowa Kasomat dostępna jest przez Internet już w trzech prostych krokach.

Kasomat.pl powstał w odpowiedzi na potrzeby młodych osób, którym zależy na krótkiej i nie do końca wysokiej pożyczce. Zazwyczaj potrzebują oni pieniędzy na niespodziewane wydatki, rachunki czy większe zakupy.

Osoba zaciągająca pożyczkę w Kasomat.pl sama decyduje jaką kwotę potrzebuje oraz w jakim czasie chce ją spłacić. Łatwy i bezpieczny sposób pozyskania gotówki odpowiada wielu ludziom, zwłaszcza, że pieniądze na koncie pojawiają się już w 30 minut.

Jak uzyskać pożyczkę w Kasomat.pl?

Aby uzyskać pożyczkę w Kasomat.pl należy wybrać kwotę i okres pożyczki. Warto wiedzieć, że maksymalna kwota pożyczki może wynieść 250 zł, natomiast maksymalny okres kredytowania 30 dni. Wysokość pożyczki można zwiększyć do kwoty 500 zł, ale tylko w przypadku stałych klientów z nienaganną historią spłat. Po naciśnięciu przycisku „Pożyczam” klient zostanie przekierowany do formularza aplikacyjnego. Wówczas należy wypełnić wymagane dane, po ich weryfikacji klient otrzyma dane do przelewu w celu weryfikacji klienta. Kwota przelewu wynosi niespełna 1 zł, jest to jednak niezbędne, by pożyczkodawca mógł sprawdzić poprawność danych oraz dokonać weryfikacji w bazach dłużników potencjalnego klienta. Jeśli nie pojawią się żadne zastrzeżenia klient otrzymuje potwierdzającego maila i powinien oczekiwać na kontakt konsultanta. Poprosi on o potwierdzenie chęci zaciągnięcia pożyczki. Gotówka na rachunku pożyczkobiorcy powinna pojawić się w kilka minut w przypadku, jeśli posiada on konto w banku współpracującym, bądź tez w przeciągu 48 godz. w przypadku innych banków.

Pożyczki wypłacane są od poniedziałku do piątku w godzinach 8-20, natomiast w soboty w godzinach 10-20. W niedziele pożyczki mają być udzielane docelowo w godzinach 10-20.

Czytaj też: