Pożyczka pozabankowa MiniCredit

Szukasz szybkiej pożyczki przez Internet? Sprawdź ofertę pożyczki pozabankowej MiniCredit. Bez zbędnych formalności możesz uzyskać pożyczkę na 1 500 zł.pozyczka gotówkowa MiniCredit

MiniCredit jest dynamicznie rozwijającą się międzynarodową instytucją finansową, która działa nie tylko w Polsce, ale i w innych krajach europejskich. Skorzystanie z pożyczki jest bardzo proste, wystarczy wypełnić wniosek przez Internet, a gotówka trafia na konto klienta nawet w 15 min.

 

W przypadku stałych klientów decyzja kredytowa podejmowana jest w ciągu 15 minut, natomiast nowych klientów w przeciągu godziny. O pożyczkę gotówkową MiniCredit mogą się starać osoby w wieku od 20 do 79 lat. Maksymalny okres spłaty wynosi 30 dni, jednak po indywidualnych negocjacjach istnieje możliwość przedłużenia terminu spłaty.

MiniCredit wymaga przesłania dokumentów potwierdzających dochody (np. wyciąg z konta z ostatnich 3 miesięcy, 3 ostatnie potwierdzenia przelewów wynagrodzenia, aktualne zaświadczenie o zarobkach, skan umowy o pracę lub skan RMUA).

Jak uzyskać pożyczkę MiniCredit?

Aby móc uzyskać pożyczkę pozabankową MiniCredit należy przejść 3 kroki. Na wstępie trzeba zarejestrować się do systemu, by pracownik mógł się skontaktować z klientem. Po wypełnieniu danych, a maila klient otrzymuje link aktywacyjny.

Kolejnym krokiem jest złożenie wniosku o pożyczkę, jeśli pierwszy raz ubiegamy się o kredyt w MiniCredit maksymalnie można otrzymać 500 zł na okres 30 dni. Aby instytucja finansowa mogła zweryfikować dane klienta musi on przelać na jej konto bankowe 1 grosz, w tytule przelewu wpisując „Identyfikacja”. Można również złożyć wniosek przez SMS postępując zgodnie z wytycznymi na stronie.

W trzecim kroku z pożyczkobiorcą telefonicznie kontaktuje się konsultant, by potwierdzić dane i wyjaśnić wątpliwości. Po akceptacji pożyczki, gotówka jest przelewana na rachunek w kilka chwil.

Otrzymanie następnej pożyczki jest możliwe zaraz po spłaceniu poprzedniej.

 Czytaj też: