MBiznes w Mbanku. Oferta dla przedsiębiorczych.

Przyjrzeliśmy się ofercie trzech króli zaoferowaną przez Mbank, sprawdź jakie warunki trzeba spełniać aby otrzymać trzysta złotych na opłacenie składek ZUS oraz w jaki sposób będą one wypłacane.

mBiznes konto w mBanku

Mbank w swojej ofercie skierowanej do osób prowadzących działalność gospodarczą zawarł możliwość zwrotu 300 zł na tzw. ZUS. Zanim jednak uznamy produkt za dobry należy dokładnie zapoznać się z regulaminem promocji.

Okres trwania promocji to 07.01.2013 – 28.02.2013 r. Osoby które w tym czasie założą Mbiznes konto, a następnie przez 6 kolejnych miesięcy będą opłacały z tego konta składki ZUS w wysokości minimum 250 złotych, mogą liczyć na wypłatę nagrody pieniężnej w wysokości 300 złotych.

Nagroda jest wypłacana w transzach 50 złotowych przez 6 kolejnych miesięcy począwszy od miesiąca następującego po miesiącu, w którym została zapłacona 6 składka ZUS. Dodatkowo bank oferuje darmowe przelewy do ZUS -u i Urzędu Skarbowego, a do innych urzędów darmowe przelewy tylko przez pół roku.

Limit kredytowy do 10.000 zł dla posiadaczy mBiznes konta

Miłą niespodzianką jest możliwość zaciągnięcia limitu kredytowego do 10 000 zł bez konieczności przesyłania dokumentów finansowych firmy oraz bez określonego minimalnego okresu działalności przedsiębiorstwa. Dodatkowo w tym przypadku bank nie wymaga od posiadacza rachunku stałych regularnych wpłat.

Jak otworzyć konto firmowe w mBanku?

Mbank jest typowym bankiem internetowym w związku z czym sama procedura otwarcia konta Mbiznes odbywa się online w czterech wirtualnych krokach, w których należy podać podstawowe dane firmy, dane osobowe, dokonuje się wyboru konta i składa stosowne oświadczenia. Procedura online pozwala na przyśpieszenie całej czynności zakładania konta i korzystanie z usług oferowanych przez bank.

Dzięki bankom internetowym oszczędzasz czas niezbędny na załatwienie formalności

Mbank jest jednym z najbardziej innowacyjnych banków w Polsce, głównie przez swój wirtualny charakter. Wszystkie formalności można załatwić za pośrednictwem strony internetowej. Dzięki takim zabiegom bank może do minimum ograniczyć opłaty przerzucane na klienta, bo zmniejsza koszty prowadzenia działalności związane z utrzymaniem placówek bankowych.