W jakim banku można wziąć kredyt samochodowy przez internet?

Kredyty udzielane on-line na zakup wymarzonego auta, czyli tzw. szybkie kredyty samochodowe to najprostsza droga do kredytowania zakupu auta. Sprawdź gdzie uzyskasz taki kredyt i zaoszczędzisz swój cenny czas!

Szybki kredyt samochodowy przez internet już w 15 minut!

Kredyt samochodowy dostępny w wersji online

Banki prześcigają się w efektownym reklamowaniu swojego kredytu samochodowego przez internet. Przykuwają uwagę hasła reklamowe głoszące rozpatrzenie i przelanie środków na konto osoby ubiegającej się o szybki kredyt samochodowy już 15 minut, takie błyskawiczne załatwienie sprawy udostępniają banki typu: Mbank, Multibank czy Credit Agricole, natomiast w Getin Banku formalności trwają 2 godziny.

Dzięki takiemu rozwiązaniu banki zapewniają minimum formalności oraz szybką decyzję na wnioski kredytowe złożone w sposób elektroniczny.

Dodatkową zachętą jest obniżenie oprocentowania przy zakupie innych produktów banku takich jak ubezpieczenie na wypadek śmierci, utraty pracy, czy wypadku.

Procedura uzyskania kredyt na auto online

Procedura uzyskania kredytu samochodowego przez internet jest szybsza, ponieważ przede wszystkim wszystko odbywa się w domu. Poszczególne etapy można opisać w następujących krokach:

  1. Należy wypełnić wniosek internetowy, który jest uproszczony.
  2. Na tej podstawie doradca banku kontaktuje się telefonicznie z klientem, jednocześnie informując o dalszym przebiegu procesu.
  3. Ostatecznie interesant zawiera umowę kredytową również online.
  4. Akceptacja umowy jest równoznaczna z otrzymaniem przez bank informacji do wysłania gotówki na konto klienta, w przeciągu 15 minut pieniądze na zakup wymarzonego auta przelewane są na rachunek kredytobiorcy.

Pomimo że banki przelewają pieniądze jeszcze przed zakupem samochodu, nie podwyższają oprocentowania pomimo braku zabezpieczenia na samochodzie. Rozwiązaniem stosowanym przez kredytodawców, jest 30-dniowy okres ustanowienia zabezpieczenia dla kredytu (cesja z polisy OC/AC), liczony od dnia uruchomienia kredytu. Po tym okresie banki traktują udzielony kredyt jako gotówkowy.

Zaciągnięcie kredytu na auto przez internet to wygoda i oszczędność czasu

Rozwiązanie jakie proponuje dzisiejsza bankowość jest idealna dla osób nie mogących być równocześnie w dwóch miejscach, ale również dla tych którzy nie lubią stać i czekać na swoją kolejkę tracąc cenny czas. Bankowość elektroniczna, bądź internetowa jest doskonała gdy nie chcemy ruszać się z domu żeby uzyskać np. kredyt i nie potrzebujemy przy tym kontaktu fizycznego z drugim człowiekiem. Kredyty on-line proponowane przez banki, zaciągane są na konkretne cele, bądź na cel dowolny jako tzw. kredyt konsumpcyjny lub gotówkowy.

Szybki kredyt samochodowy faktycznie minimalizuje czas spędzony w banku oraz niepotrzebne stanie w kolejkach.