Karta kredytowa w Citibanku

Karta kredytowa Citibank

Karta kredytowa w Citi banku – poczuj się zwycięzcą

Karta kredytowa jest nieodłącznym przyjacielem człowieka współczesnego. Portfel bez pieniądza elektronicznego uważany jest za pusty. Banki oferują bardzo korzystne warunki utrzymania kart oraz transakcji z nimi związanych. Sprawdź jakie oferty udostępnia Citibank uważany za najlepszy w tej dziedzinie.

Wybór kart kredytowych w Citi Banku

Szeroka gama produktów oferowana przez Citibank, sprawi że na pewno znajdziesz coś dla siebie. Bank oferuje swoim klientom aż dziesięć rodzajów kart kredytowych w zależności od oczekiwań zainteresowanego.

Można liczyć na bogaty program rabatowy uzyskując do 50% ulgi w ponad 4 700 sklepach na terenie całej Polski (przykładowe firmy biorące udział w systemie rabatowym to Stenaline, Atlantic, Link4, Hotel Mościcki i inni).

Limit kredytowy na karcie ustalany jest indywidualnie w zależności od zdolności kredytowej klienta. Maksymalny okres bezodsetkowy jaki oferuje bank to 56 dni wraz z Kartą Kredytową Platinum. Karta kredytowa Gold i Silver dopuszczają maksymalnie 54 dni nieoprocentowanego kredytu.

Karty z programami bonusowymi

Oprócz podstawowych kart (silver, gold platinum) bank oferuje karty powiązane z konkretnym programem bonusowym np. PAYBACK, ELLE, WIZZ AIR, PLUS, LOT. Każda z tych kart jest ściśle powiązana z organizatorem poszczególnego programu lojalnościowego współpracującego z bankiem.

Motokarta Citibank BP

Posiadacz Motokarty Kredytowej Citibank BP zbiera punkty w systemie PAYBACK za wszystkie zakupy dokonane za pośrednictwem karty, następnie wymienia na nagrody bądź zniżki oferowane przez BP albo jego partnerów PAYBACK.

Karta kredytowa Citibank- ELLE

Osoby zainteresowane modą mogą skorzystać z karty kredytowej Citibank -ELLE, dzięki płatnościom tą katą można skorzystać ze zniżek oraz rabatów w wybranych sklepach, salonach kosmetycznych, restauracjach i innych punktach w całej Polsce (ponad 4700 sklepów, domów mody, salonów kosmetycznych, butików i restauracji).

Karta kredytowa CItibank Plus

Dla osób chcących uniknąć drakońskich rachunków za telefon w sieci PLUS, bank oferuje kartę kredytową Citibank Plus. Płatności wykonywane za pośrednictwem tej karty przeliczane są na darmowe minuty i inne nagrody w programie 5 Plus. Dodatkowo Każdy zakup w Salonach Firmowych Plus na kwotę powyżej 200 zł, zapłacone kartą Citibank-Plus, można rozłożyć na miesięczne raty (od 6 do 24) o atrakcyjnym oprocentowaniu.

Karta kredytowa Citibank Wizz Air World MasterCard

Z kartą kredytową Citibank Wizz Air World MasterCard za dokonywane płatności zbierasz punkty, które można wymieniać na bilety lotnicze Wizz Air.