Deutsche bank – kredyt gotówkowy

Jak stare porzekadło głosi, że pieniędzy nigdy za wiele. Jednak gdy ich brakuje, skąd je wziąć? Jak uzupełnić braki w portfelu? Najbardziej popularnym wspomaganiem domowego budżetu jest kredyt gotówkowy. Sprawdź jaką ofertę proponuje Deutsche bank.

Bank wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta dopuszcza możliwość zaciągnięcia kredytu w kwocie maksymalnej 150 000 zł na dowolny cel przy minimalnym całkowitym koszcie kredytu 11,18%. Aby skorzystać z minimalnej stopy 9,5% bank stawia warunki spośród których należy spełnić co najmniej jeden:

  • posiadać kredyt hipoteczny w Deutsche Bank PBC S.A.
  • posiadać kredyt gotówkowego w Deutsche Bank PBC S.A.
  • deponować aktywa w Deutsche Bank PBC S.A. w wysokości min. 30 000 zł.,
  • umożliwiają wpływy na rachunek prowadzony w Deutsche Bank PBC S.A. w wysokości min. 3000 zł miesięcznie,
  • wnioskując o kredyt przystępują do jednego z oferowanych przez Deutsche Bank PBC S.A. produktów inwestycyjnych.

Dodatkowo istnieje możliwość obniżenia stopy procentowej, poprzez skorzystanie z dostarczanych przez bank promocji np. promocja zimowa która obniża nominalne oprocentowanie o 3 punkty procentowe, oraz gwarantuję prowizję za udzielenie kredytu w wysokości 4%.

Kredyt gotówkowy Deutsche Bank

Kredyty gotówkowe w Deutsche banku- gdy świnka nie wystarcza

Oczywiście, możliwość wzięcia udziału w promocjach jest ściśle określona przez bank, w tym przypadku należało do 31 stycznia 2013 roku nawiązać współpracę z bankiem, a następnie w czasie trwania promocji, czyli od 25 września 2012 do 28 lutego 2013 podpisać umowę kredytową.

Ponadto dla klientów zarabiających 7 000 i więcej, bank zaoferował minimalne oprocentowanie kredytu na poziomie 11%.

Bank oferuje kredyty na maksymalny okres do 84 miesięcy, jednak oferta zimowa ogranicza go do 60 miesięcy przy górnej granicy kwoty kredytu 20.000 zł.

Bank zastrzega sobie prawo do oceny zdolności kredytowej potencjalnego klienta nie tylko na podstawie Biura Informacji Kredytowej (BIK), ale też korzystając z Centralnej Bazy Danych Systemu – Dokumenty Zastrzeżone, Centralnej Bazy Danych Systemu – Bankowy Rejestr, Systemów Deutsche Bank PBC S.A. oraz Biura Informacji Gospodarczej.