Rachunek osobisty w mBanku – marzec 2013

Konto osobiste w mBanku

Najlepsze rozwiązanie to otrzymywanie wynagrodzenia na konto osobiste.

Jeżeli zamierzasz założyć konto osobiste w mbanku, koniecznie dowiedz się jakie rozwiązania oferowane przez bank spełniają Twoje wymagania. Poniżej przedstawiamy podstawowe informacje o produktach oferowanych przez bank. Sprawdź co powinieneś wiedzieć.

Rodzaje kont osobistych w mBanku

Mbank dzieli swoją ofertę rachunków osobistych na trzy grupy, uzależnione do wieku klienta. Klienci mają do wyboru ofertę pod nazwą:
IZZYkonto pierwsze konto – dla osób w przedziale wiekowym od 13 do 18 lat,
eKONTO konto dla młodych – dla osób w przedziale wiekowym od 18 do 26 lat,
eKONTO internetowe konto osobiste– dla osób powyżej 26 lat,

W zależności od grupy wiekowej, bank oferuje odpowiednie do odbiorcy bonifikaty.

IZZYkonto – konto osobiste mBanku dla najmłodszych

Dla najmłodszych oprócz darmowych przelewów zewnętrznych i wewnętrznych przez internet i telefon, darmowego prowadzenia konta i udostępnienia karty debetowej, oferuje zniżki (nawet do 23%) na kursy w szkołach językowych w całej Polsce. Dodatkowo oprocentowuje oszczędności zgromadzone na koncie w wysokości 0,7% w skali roku. Należy jednak pamiętać, ze takie konto osobiste dla osób niepełnoletnich bank zakłada tylko i wyłącznie za zgodą opiekuna prawnego.

eKONTO dla młodych – oferta mBanku dla osób pełnoletnich

Dla osób powyżej osiemnastego roku życia, przewidziano produkt o nazwie eKONTO dla młodych. ‚Młodzi’, czyli osoby pomiędzy 18. a 26. rokiem życia mogą przystąpić do oferty, która gwarantuje m.in. roczne darmowe korzystanie ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą czy darmowe prowadzenie konta oraz karta debetowa. Dodatkowym atutem oferty jest premia za otwarcie konta w wysokości 60 zł, oraz tzw. cashback czyli zwrot części wydatków za dokonanie zakupów za pomocą karty debetowej. Żeby można było skorzystać z cashbacku należy zapewnić miesięczny wpływ na rachunek bankowy w wysokości 500 zł. Za każdą transakcje powyżej 10 zł. bank oferuje 2 zł zwrotu ale nie więcej niż 30 złotych miesięcznie przez 12 następujących po sobie miesięcy. Ponadto bank przewiduje dodatkową premię w wysokości 50% cashbacku jeżeli płatności kartą wyniosą min. 250 zł w miesiącach otrzymywania zwrotu za zakupy opłacane kartą debetową – max 180 zł. w ciągu roku.

eKONTO internetowe konto osobiste – propozycja mBanku dla osób powyżej 26 roku życia

Ostatnią ofertą skierowaną do osób powyżej 26. roku życia jest eKONTO internetowe konto osobiste, które oferuje rozwiązania zbliżone do eKonta dla młodych. Klienci korzystający z ostatniej opcji również otrzymują 60 zł za założenie konta i mogą skorzystać z cashbacku, z tym że minimalny miesięczny wpływ nie może być mniejszy niż 1000 zł. Natomiast, żeby skorzystać z Bonusu 50% należy zrobić zakupy, posługując się kartą debetową, za minimum 500 zł. 

Poprzez poniższy formularz możesz złożyć wniosek internetowy o otwarcie konta osobistego w mBanku.