Konto osobiste Credit Agricole!

Konto osobiste jest dzisiaj jednym z najpowszechniejszych produktów bankowych. Jego założenie i prowadzenie oferuje każdy bank, ale i wiele pozabankowych instytucji. Nie lada wyzwaniem jest znalezienie tego najlepszego w gąszczu reklam i ofert. Coraz więcej osób zakłada je w Credit Agricole.  To francuska sieć banków spółdzielczych, która od zawsze była i jest nadal ukierunkowana na obsługę klienta indywidualnego. Czy rzeczywiście konto osobiste od Credit Agricole jest najlepsze? Jakie cechy powinno mieć najlepsze konto osobiste?

6 cech idealnego konta osobistego

Zdaniem ekspertów ds. bankowości, którzy zajmują się doradztwem bankowym i inwestycyjnym, istnieje coś takiego jako model idealnego konta osobistego. Rozwiązanie takie powinno posiadać sześć podstawowych cech. Po pierwsze konto osobiste musi być kontem tanim w utrzymaniu. Oznacza to, że jego założenie i późniejsze prowadzenie ze strony banku jest darmowe lub odpłatne, ale w naprawdę niewielkiej kwocie. Po drugie powinno być kontem transparentnym. Co to oznacza? Przede wszystkim, że regulamin jego prowadzenia, a przede wszystkim cennik, jest przejrzysty i brak w nim tzw. ukrytych opłat, które klient odczuje dopiero po jego założeniu. Po trzecie musi być dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Klient, który przykładowo często wykonuje przelewy, powinien szukać konta osobistego, w którym ta usługa jest nielimitowana i całkowicie darmowa. Ponadto idealne konto bankowe zapewnia do niego bardzo łatwy dostęp. Należy więc szukać ofert, które zapewniają sprzężenie takiego rachunku bankowego z innowacyjnym systemem bankowości elektronicznej. Szczególnie warte rozwagi są konta osobiste, które są sprzężone z innymi usługami i produktami bankowymi. Ich więc posiadacz ma zagwarantowane zaciąganie na przykład kredytów w tymże  banku po niższym oprocentowaniu czy bez płacenia marży dla banku. Ostatnią cechą idealnego konta bankowego jest to, czy posiada system nagród i rabatów dla aktywnych jego posiadaczy.  Najlepsze oferty konta osobistego takie coś przewidują.

<<Ranking kont osobistych>>

Konto osobiste w Credit Agricole – dlaczego warto je założyć?

Wśród wielu kont osobistych, jakie oferują i prowadzą dla swoich klientów liczne podmioty w polskim sektorze bankowym, to wciąż propozycja Credit Agricole w tej kwestii przyciąga największą uwagę. Dlaczego? Przede wszystkim jest to związane z niskimi kosztami prowadzenia tu takiego rachunku bankowego, brakiem formalności przy jego założeniu, a także to zasługa licznych dodatkowych cech, jakie ono posiada. Do głównych zalet konta osobistego w Credit Agricole należy zaliczyć:

  • brak opłat za założenie, prowadzenie konta oraz realizację wybranych przelewów
  • konto posiada unikalną usługę „CAsaver”, które umożliwia skuteczne oszczędzanie
  • posiadacz konta otrzymuje kartę Visa 1 Konto
  • darmowy dostęp do innowacyjnej bankowości elektronicznej
  • korzystanie z infolinii banku CA24 o każdej porze dnia i nocy
  • użytkownicy konta mogą nieodpłatne korzystać z innych produktów banku, jak na przykład darmowego kredytu na prawo jazdy
Zalet konta osobistego w Credit Agricole jest bardzo dużo. Przede wszystkim widać, że jego posiadanie, pozwala jego posiadaczowi na bieżącą kontrolę środków finansowych na rachunku bankowym. Służy temu przede wszystkim nowoczesny system bankowości elektronicznej, którą bank ten posiada, jak również infolinia banku, która cały czas pozostaje do dyspozycji klienta. Wszystko zaś jest darmowe, co stanowi ewenement warty odnotowania na tle ofert konkurencyjnych placówek bankowych.