Karta Citibank MasterCard World!

Citibank MasterCard World to wyjątkowa karta kredytowa, która cieszy się dzisiaj coraz większą popularnością. Przede wszystkim dlatego, że jest wielofunkcyjna oraz innowacyjna. Korzystanie z niej jest wygodne, niezawodne i daje wiele profitów. W skali kraju wiele firm i sklepów jest jej partnerami. Płacąc nią, użytkownik może liczyć na dodatkowe rabaty. Czy rzeczywiście posiadanie jej jest aż tak opłacalne?

Karta dla ludzi, którzy chcą żyć pełnią życia

Pod tymi słowami w mediach pojawiła się pierwsza i główna reklama tejże karty kredytowej. Gdyby dokładniej przeanalizować te słowa, zauważymy, że w pewien sposób wysławiają istotę zalet tego produktu bankowego. Dlaczego? Otóż karta ta daje stały dostęp do pieniędzy oraz możliwość udziału w ciekawym programie rabatowym i partnerskim. Płacąc nią, jej posiadacz zbiera punkty. Za samo jej nabycie otrzymuje na start 1000 pkt. Uzbierane punkty można następnie wymieniać na różne nagrody. Co więcej, aż 4700 sklepów i punktów usługowych w skali kraju przystąpiło do programu partnerskiego Citibanku. Płacąc w nich kartą MasterCard World, można korzystać z ich specjalnych ofert i upustów. Samo zaś korzystanie z tej karty jest bardzo wygodne. To zasługa tego, że płacenie odbywa się z wykorzystaniem innowacyjnej technologii MasterCard PayPass. Jest to także opłacalne. Robiąc przelewy z takiej karty kredytowej, jej posiadasz nie ponosi żadnych kosztów.

Z MasterCard kupowanie w markowych sklepach jest tańsze

Analiza zalet  tejże karty kredytowej pokazuje, że korzystanie z niej jest źródłem wielu profitów. Płacąc nią, można skuteczne obniżać koszty zakupów w sklepach partnerskich Citibanku. Jakie są to sklepy? Przede wszystkim to doskonałe marki, w których są sprzedawane produkty najwyższej jakości. Między innymi są to: drogerie Douglas, jak i H&M, Intersport, Merlin, Multikino, Play, Jatomi.

<< Zamów kartę MasterCard World>>

Korzystanie z karty MasterCard World jest źródłem wielu profitów. Coraz więcej osób korzysta z niej. Cieszy się również pozytywnymi opiniami internautów na forach bankowych. Warto jednak pamiętać o jej specyfice. Zyskowne jest jej posiadanie tylko wtedy, gdy jej użytkownik jest aktywny i realizuje liczne transakcje, zbiera punkty, kupuje w markowych sklepach partnerskich Citibanku.