Konto tanie zakupy Getin Online!

Getin Bank znany jest w polskim sektorze bankowym z wprowadzania wielu nowości. Kolejnym jego rozwiązaniem o takim charakterze jest tzw. konto tanie zakupy Getin Online. Dzięki niemu klienci, dokonując zakupów i płatności specjalną kartą Tanie Zakupy Getin Online, mogą oszczędzać i tym samym zarabiać. Wystarczy tylko założyć odpowiednie konto. 

Kto może założyć i w jaki sposób Konto tanie zakupy z Getin Online?

Z dobrodziejstw tego rozwiązania może korzystać tak naprawdę każdy, kto tylko założy konto tanie zakupy Getin Online i wyrobi sobie specjalną, sprzężoną z nim kartę płatniczą. Nie jest to zaś trudne. Wystarczy wykonać tak naprawdę cztery, proste czynności.

  1. Po pierwsze należy wejść na stronę internetową Getin Banku i złożyć wniosek internetowy w tej sprawie na zakładce Getin Online.
  2. Następnie (w ciągu maksymalnie 24 godzin) przedstawiciele banku kontaktują się z wnioskodawcą telefonicznie. Informują go o szczegółach tego rozwiązania, warunkach współpracy, a następnie proponują termin wizyty kuriera banku w celu podpisania stosownej umowy.
  3. Trzecim krokiem jest oczywiście spotkanie klienta z kurierem banku i podpisaniem wymaganych dokumentów.
  4. Bezpośrednio po tym następuje etap finalny, a więc pracownicy banku aktywują zainteresowanemu Konto tanie zakupy z Getin Online i wysyłają mu stosowną do niego kartę. Zaraz po tym można już rozpocząć korzystanie z tychże rozwiązań.

>> Załóż konto Tanie Zakupy

Jak i gdzie korzystać z Konta tanie zakupy z Getin Online?

By czerpać z tego produktu bankowego bezpośrednie korzyści, klient Getin Online, musi podczas zakupów płacić kartą Tanie Zakupy. Może to czynić zaś w odpowiednich placówkach partnerskich, które z tymże bankiem nawiązały w tej sprawie współpracę.

Praktyka pokazuje, że jest to wiele firm handlowych, sklepów, punktów serwisowych, jak i stacji benzynowych. Jedyne ograniczenie jest takie, że uzyskane dzięki temu zwroty stanowią co prawda 10% wartości wykonanych za użyciem tej karty transakcji, jednak nie mogą być większe niż 40 zł w skali miesiąca a 300 zł w skali roku kalendarzowego. Są zaś te zwroty dokonywane na konto klienta najpóźniej do 10 dnia każdego miesiąca.

Konto tanie zakupy w Getin Online jest dzisiaj coraz bardziej popularne. To konsekwencja tego, że jego założenie i prowadzenie nic nie kosztuje. Można za to na każdych zakupach dzięki niemu nieco zaoszczędzić. Wbrew pozorom 40 zł miesięcznie stanowi konkretne pieniądze, które warto zatrzymać w swoim portfelu.

Sprawdź ofertę kont osobistych w innych bankach!