Bezzwrotna pożyczka dla firmy w Idea Banku!

Idea Bank to stosunkowo młoda placówka bankowa na polskim rynku. Nader jednak aktywna. W swojej gamie produktowej posiada rozwiązania prawdziwie innowacyjne. Między innymi jest to bezzwrotna pożyczka dla firmy. Stanowi ona szczególną formę wsparcia finansowego zwłaszcza dla dopiero startujących przedsiębiorców. Warunki jej udzielania są bardzo preferencyjne. Jest to wreszcie pierwsze tego typu rozwiązanie finansowe na polskim rynku. 

Dla kogo jest bezzwrotna pożyczka w Idea Banku?

Bezzwrotna pożyczka w Idea Banku jest przede wszystkim adresowana do przedsiębiorców, którzy dopiero rozpoczynają swoją działalność gospodarczą. Mogą w jej ramach uzyskać nawet kwotę do 25 000 zł. Jeśli będą zaś regularnie płacić odsetki i raty oraz inne koszty jej udzielenia mogą skorzystać z umorzenia części jej kwoty, stąd jest nazywana pożyczką bezzwrotną. Jest ona wreszcie udzielana na sfinansowanie dowolnego celu biznesowego przez dane przedsiębiorstwo. W praktyce kryteria jej przyznawania są bardzo elastyczne.

Główne atuty bezzwrotnej pożyczki w Idea Banku

Bezzwrotna pożyczka w Idea Banku jest produktem finansowym, który posiada liczne zalety. Przede wszystkim jej czas kredytowania jest bardzo długi. Może trwać nawet 120 miesięcy. Bank nie pobiera również w czystej postaci prowizji dla siebie za jej udzielenie, co implikuje odpowiednio mniejsze koszty zaciągnięcia takiej pożyczki. Jest udzielana również firmom, które nie mają jeszcze stażu w swojej działalności rynkowej. Wystarczy, że od założenia takiej jednostki upłynęły trzy miesiące w momencie składania wniosku o taką pomoc finansową.

Przejrzyste warunki umorzenia kwoty pożyczki

Głównym atutem tej pożyczki jest możliwość umorzenia jej spłaty. Warunki,na jakich się to odbywa, są jasne i przejrzyste. Dłużnik, który chce z tego skorzystać, musi tak naprawdę wykonać cztery czynności. Po pierwsze powinien w terminie spłacić wszystkie raty odsetkowe. Następnie utrzymywać umowę o abonament księgowy w Tax Care S.A. przez cały okres finansowania. Po trzecie musi posiadać w Idea Banku swój rachunek firmowy i zadbać o odpowiedni poziom wpływów. Nie mogą być mniejsze niż 1000 zł w ciągu miesiąca przez cały okres obowiązywania zawartej umowy pożyczki. Musi wreszcie od strony formalnej złożyć stosowny wniosek o umorzenie kwoty pożyczki do władz Idea Banku.

<< ZACIĄGNIJ POŻYCZKĘ BEZ SPŁATY W IDEA BANKU>>

Jak więc widać Idea Bank udziela swojej pożyczki gotówkowej na bardzo dobrych zasadach. Możliwość zaś umorzenia na rzecz dłużnika kwoty pożyczki jest tu rzeczywistością. Klient musi jedynie spełnić określone warunki. To uzasadnia fakt, że obecnie prawie 400 000 klientów zaufało Idea Bankowi i korzysta z jego rozwiązań, wskazując na czerpanie z tego tytułu licznych korzyści.