Najlepszy kredyt gotówkowy 2016

Polacy należą do grupy społeczeństw, które preferują zaciąganie kredytów bez podawania konkretnego celu przeznaczenia. Są więc zwolennikami kredytów i pożyczek gotówkowych. Oferuje je na rynku dzisiaj wiele firm prywatnych, jak i banków komercyjnych. Który z kredytów gotówkowych jest najlepszy? 

Najnowszy ranking kredytów gotówkowych

Wychodząc na przeciw zainteresowaniom i potrzebom Polaków. Celem rankingu było wyłonienie banków, które udzielą kwotę kredytu gotówkowego (10 000 zł) na najkorzystniejszych warunkach rodzinie trzyosobowej, której średni i zarazem łączny miesięczny dochód kształtuje się na poziomie około 4200 zł. Zwycięzcą rankingu został eurobank (I miejsce w rankingu). Następnie na II miejscu uplasował się Toyota Bank, zaś na trzecim Meritum Bank.

Eurobank żąda niskiej prowizji i rozsądnych odsetek

Zwycięstwo eurobanku w listopadowym rankingu kredytów gotówkowych nie jest przypadkowe. Jest to zdecydowanie bardzo tani produkt bankowy. Świadczą o tym następujące jego cechy:

  • oprocentowanie nominalne na poziomie 4,50%;
  • niewielka prowizja – jedynie 3,0%;
  • przy kredycie 10 000 zł długi okres kredytowania (nawet 2 lata);
  • niewielkie łączne koszty kredytu (pożyczając 10 000 zł, dłużnik oddaje około 11 0000 zł );
  • możliwość złożenia wniosku o kredyt online.
eurobank to innowacyjna placówka bankowa. Zdecydowanie jest ukierunkowana na obsługę klientów indywidualnych. Warto skorzystać z jej produktów bankowych. Jest to niekosztowne i zawsze odbywa się na elastycznych warunkach. Kredyt gotówkowy w eurobanku posiada najlepsze opinie doradców podatkowych. Dotychczasowi klienci banku, którzy z niego skorzystali, są zadowoleni. Ta jego popularność nie jest przypadkowa.