Kredyt dla firm Idea Wolności w Idea Banku

XXI wiek jest czasem szczególnie trudnym dla przedsiębiorców, którzy prowadzą swoją działalność.  Przede wszystkim muszą działać w zmiennym otoczeniu biznesowym, w którym jest duża konkurencja. Wszelakie aktywności są zaś bardzo ryzykowne. Te trendy gospodarcze doskonale rozumie Idea Bank. Stąd jako jedyna placówka bankowa w Polsce oferuje specjalny kredyt dla firm w ramach programu Idea Wolności. W czym tkwi jego fenomen?

Na czym polega Idea Wolności?

Idea Wolności jest to program skierowany tylko do przedsiębiorców. Idea Bank gwarantuje im, że mogą korzystać z jego wybranych produktów bankowych  „na próbę”. Przykładowo zaciągając kredyt gotówkowy, przez pierwsze sześć miesięcy mają możliwość jego testowania i rezygnacji z niego. Co więcej, gdy zrezygnują, zwracają tylko pobraną kwotę. Nie muszą zaś wpłacać również odsetek naliczonych w tym czasie.

Idea Wolności to nie tylko elastyczność

Program Idea Wolności od dłuższego czasu jest już przedmiotem publicznej debaty wśród ekonomistów. Oprócz możliwości odstąpienia od umowy kredytowej zwracają także uwagę na inne jego walory. Przede wszystkim kredyt dla firm wypłacany w ramach niego jest w trybie błyskawicznym. Klient otrzymuje decyzję kredytową online tak naprawdę w kilka sekund.  Jest udzielany na przejrzystych zasadach. Umowa kredytowa jest starannie przygotowywana. Zawsze zgodnie z zasadami prawa bankowego. Brak w niej również ukrytych zastrzeżeń.

Idea Bank stawia na wspieranie w swojej działalności przedsiębiorców. Stąd uruchomił program Idea Wolności. Jest on ogromnym ukłonem w stronę osób, prowadzących własną działalność. Statystyki pokazują, że aż 75% przedsiębiorców jest zwykle niezadowolonych z produktu finansowego, który nabyli. Zaciągnięcie kredytu gotówkowego w Idea Banku zdecydowanie chroni przed takimi sytuacjami.

 

<< Zaciągnij kredyt dla firm w Idea Banku>>