Pożyczka odnawialna w Vanquis Banku

Vanquis Bank to jedna z dopiero debiutujących na polskim rynku placówek bankowych. Podmiot ten pierwsze (2002 rok) rozpoczął działalność w Londynie. W krótkim czasie pozyskał milion klientów. Cały czas liczba ta rośnie. Obecnie również zaczyna zyskiwać zaufanie w Polsce. Ludzi przyciąga do siebie przede wszystkim pożyczką odnawialną. Udziela ją na wyjątkowych warunkach. 

Vanquis Bank  – uczciwość, partnerstwo, szacunek

Vanquis Bank jest darzony przez klientów coraz większym szacunkiem. Wynika to z tego, jak pracownicy tej jednostki traktują kontrahentów. Przede wszystkim w relacjach takich kładą nacisk na uczciwość, partnerstwo i szacunek – jak czytamy na witrynie internetowej banku. Vanquis Bank kieruje się wreszcie w swojej działalności słowami: „Chcemy być blisko ludzi i ich potrzeb”. Stąd w jego asortymencie dominują pożyczki, adresowane do klientów indywidualnych.

<< Czytaj więcej o Vanquis Banku>>

 

Pożyczka odnawialna na wyjątkowych warunkach

Sztandarowym i najbardziej rozpoznawalnym produktem Vanquis Banku jest jego pożyczka odnawialna. Na czym ona polega? Jest to rozwiązanie bardzo zbliżone do wszystkim znanego limitu na koncie bankowym. Jej celem jest utrzymanie płynności finansowej jej beneficjenta. Rozwiązanie to oferuje bank osobom, którym prowadzi rachunek bankowy. Vanquis Bank w ramach takiej pożyczki odnawialnej oferuje klientom kwotę rzędu nawet 5500 zł. Co więcej, osoby, które zaciągną taką pożyczkę, mają zapewniony aż 4 letni termin spłaty. Mogą z niej korzystać wreszcie wielokrotnie. Dotychczasowi beneficjenci zwracają także uwagę na wygodę tego rozwiązania. By z niego skorzystać, wystarczy tylko uzupełnić stosowny wniosek na stronie Vanquis Banku.

<< Skorzystaj z pożyczki odnawialnej w Vanquis Banku>> 

Vanquis Bank, który ma swoje odziały również w Polsce, oferuje szczególnie intratne produkty bankowe, adresowane do klientów indywidualnych. Co więcej, jest placówką bardzo innowacyjną. Zainteresowani wszelakie formalności, związane z zadłużaniem, mogą załatwić za pośrednictwem formularzy internetowych.