Konto firmowe dbNET Biznes za 0zł + pakiet przedsiębiorcy

Deutsche Bank prowadzi konta firmowe na ogromnie preferencyjnych warunkach. Największą popularnością cieszy się  specjalny rachunek bankowy – dbNET Biznes. Założyło go już wielu przedsiębiorców. Cały czas na jego wybór decydują się kolejne podmioty. W czym tkwi jego fenomen?

Jakie możliwości daje dbNET Biznes ?

dbNET Biznes jest to typowy rachunek firmowy. Jego założenie, posiadanie i prowadzenie jest bezpłatne. Brak też minimalnym wymogów, co do poziomu wpływów na nim. Wraz z nim przedsiębiorca ma dostęp do bankowości internetowej Deutsche Banku. Umożliwia ona darmowe, nielimitowane realizowali e-przelewów. Działa zawsze niezawodnie. Kolejnym atutem tego rachunku bankowego  są liczne udogodnienia, jakie do tego konta zapewnia wprowadzony niedawno  pakiet przedsiębiorcy.

<< Załóż rachunek w dbNET Biznes>>

Czym jest pakiet przedsiębiorcy?

Pakiet przedsiębiorcy to tak naprawdę dwa rozwiązania, jakie uzyskuje posiadacz tego rachunku. Po pierwsze może korzystać z darmowej księgowości online, którą oferują portale partnerskie Deutsche Banku. Ponadto, realizując e-przelewy, zbiera punkty, które może wymieniać na premię. Pakiet przedsiębiorcy daje wreszcie możliwość uruchomienia przy rachunku dbNET Biznes specjalnego rachunku oszczędnościowego (db Oszczędna Firma). Kierując na nie swoje środki, przedsiębiorcy mają zapewnione odpowiednio podwyższone oprocentowanie (o kolejne 2% do podstawy oprocentowania). Takie rozwiązanie ma służyć zmotywowaniu przedsiębiorców do oszczędzania w Deutsche Banku. Jest też realną szansą dla posiadaczy firm na zarabianie, dzięki posiadaniu konta oszczędnościowego, czy realizowaniu przelewów w formie elektronicznej.

<<Czytaj więcej o PAKIECIE PRZEDSIĘBIORCY>>

Posiadanie konta firmowego z e-bankowością jest dużym ułatwieniem. Pozwala przedsiębiorcom na szybkie i wygodne regulowanie wzajemnych zobowiązań. W Deutsche Banku ma to jeszcze inne walory, gdyż wraz z kontem firmowym jego posiadacz uzyskuje PAKIET PRZEDSIĘBIORCY. Ten zaś jest źródłem wielu korzyści.