Kredyt gotówkowy w mBanku

Ilość zaciąganych kredytów gotówkowych jest dzisiaj nieco mniejsza. Mimo to jednak wartość zobowiązań wciąż rośnie. Polacy obecnie preferują kredyty gotówkowe o dużych kwotach. Takie oferują tylko najbardziej postępowe placówki bankowe, jak na przykład mBank. 

Jakie kredyty gotówkowe oferuje mBank?

mBank oferuje różne postacie kredytu gotówkowego, wychodząc na przeciw potrzebom swoich klientów. Między innymi jest to kredyt gotówkowy na dowolny cel, dostępny dzisiaj w specjalnej ofercie świątecznej. Następnie konsolidacyjny kredytów gotówkowy z gwarancją najniższego oprocentowania oraz specjalny kredyt gotówkowy, który można zaciągać online. 

Pieniądze w 15 minut z kredytem gotówkowym online

Kredyt gotówkowy online w mBanku przypomina nieco typową chwilówkę. Beneficjenci mogą go zaciągnąć przez Internet. Decyzja o jego udzieleniu zapada praktycznie od ręki. Gdy jest pozytywna, klient w ciągu 15 minut ma pieniądze na swoim koncie. Niemniej jednak jest rozwiązaniem zdecydowanie tańszym niż e-pożyczki. Dlaczego? Otóż klient, zaciągając taki kredyt, ma gwarancję najniższego oprocentowania na rynku. Ponadto aż 84 miesięczny termin spłaty.

 

<<Zaciągnij kredyt gotówkowy online w mBanku>>

 

Kredyt gotówkowy na dowolny cel w rekordowej kwocie

Ciekawym rozwiązaniem w ofercie mBanku jest także kredyt gotówkowy na dowolny cel. Na tle produktów tego typu w konkurencyjnych bankach wyróżnia go wysoka kwota. Klienci mBanku w jego ramach otrzymuję od 3000 zł do nawet 150 000 zł. Co więcej, mają również zagwarantowane niskie oprocentowanie oraz elastyczny plan spłaty rat kredytowych.

 

<<Zaciągnij kredyt gotówkowy na dowolny cel w mBanku>>

 

Gotówkowy kredyt konsolidacyjny to wyjątkowa wygoda

Najnowszym produktem mBanku jest gotówkowy kredyt konsolidacyjny.  Został stworzony z myślą o wygodzie dłużników. Dlaczego? Otóż dzięki niemu klient może połączyć raty wszystkich swoich zadłużeń (kredyt samochodowy, ratalny, odnawialny), płacąc tylko jedną. Co więcej, jest on stosunkowo tanim rozwiązaniem,  które pozwala swoim beneficjentom na szybką spłatę zadłużenia w innych bankach.

 

<< Zaciągnij kredyt gotówkowy konsolidacyjny w mBanku>>

 

Wybór kredytów gotówkowych w mBanku jest bardzo szeroki. Każdy klient z łatwością znajdzie więc coś idealnego dla siebie. To nie dziwi. Misją mbanku jest bowiem, zgodnie ze słowami jego Prezesa Cezarego Stypułkowskiego, „stworzenie banku, który celnie odczytuje potrzeby różnych klientów i potrafi umiejętnie na nie odpowiadać”.