Kredyt gotówkowy w BNP PARIBAS

Kredyt gotówkowy jest udzielany dzisiaj przez wiele placówek bankowych. Bardzo często przyznają go jednak w niskiej kwocie, naliczając wysokie oprocentowanie. Ciekawą ofertę takiego kredytu przygotował dla swoich klientów BNP PARIBAS. W czym tkwi jej fenomen? 

Kto może ubiegać się o kredyt gotówkowy w BNP PARIBAS?

Mogą o to ubiegać się osoby, które mają regularne dochody. BNP PARIBAS nie różnicuje, jakie powinny one być. Tak więc mogą to być na przykład dochody czerpane z tytułu wypłaty, emerytury, renty, umowy o dzieło, działalności gospodarczej czy wykonywania wolnego zawodu. Przyszły dłużnik oczywiście powinien też mieć pełną zdolność do czynności prawnych.

 

<< Zaciągnij kredyt gotówkowy w BNP PARIBAS >>

 

Korzystny plan spłaty rat kredytowych w BNP PARIBAS

Ogromnym atutem kredytu gotówkowego w BNP PARIBAS jest jego plan spłaty. Dłużnik musi uiszczać regularnie raty w cyklu miesięcznym. Kiedy jednak wcześniej spłaci całość zadłużenia, BNP PARIBAS anuluje kwotę odsetek za niewykorzystany okres spłaty. Oprócz tego kredyt ten posiada jeszcze inne walory:

  • Niskie oprocentowanie – jedynie 6,9%
  • Gwarancja Najniższego Całkowitego Kosztu Kredytu
  • Wysoka kwota kredytu – nawet  150 000 zł
  • Dług czas kredytowania – nawet 6 – 7 lat
  •  Stałe raty przez cały okres kredytowania
Kredyt gotówkowy w BNP PARIBAS jest przyznawany na bardzo jasnych i przejrzystych zasadach. Klient nie musi się również martwić o to, czy poradzi sobie ze spłacaniem rat kredytowych. Bank ze swojej strony gwarantuje bardzo elastyczny plan spłaty. Co więcej, dłużnicy mają zagwarantowane niskie oprocentowanie. Jest to więc bardzo tani kredyt.
Be Sociable, Share!