Faktoring BOŚ Bank – EkoFaktoring

EkoFaktoring w BOŚ Banku to nowoczesny produkt służący finansowaniu i zarządzaniu wierzytelnościami o odroczonej płatności. Dzięki niemu można zaoszczędzić nawet 22 000zł w skali roku. Zainteresowany?

faktoring boś bankFaktoring w BOŚ Banku ma na celu wsparcie właścicieli małych, średnich i dużych przedsiębiorstw oraz pozwala na uzyskanie przewagi konkurencyjnej. Podpisując umowę faktoringową z BOŚ Bankiem twoja firma uzyska natychmiastowy dostęp do gotówki „zamrożonej” na fakturach, z odroczonym terminem płatności. Pieniądze możesz otrzymać już w 48 godzin od momentu wystawienia faktury.

Dla kogo faktoring?

Z usług faktoringowych w BOŚ Banku mogą skorzystać firmy wystawiające faktury z odroczonym terminem płatności. Jeśli chcesz poprawić dyscyplinę płatniczą swoich podwładnych, poszukujesz dogodnego, szybkiego i elastycznego finansowania oraz niezawodnego i sprawdzonego sposobu zarządzania należnościami – faktoring będzie dla ciebie idealny.

Korzyści płynące z faktoringu

Faktoring poprawi lub utrzyma płynność finansową twojego przedsiębiorstwa, również w okresie sezonowych wahań sprzedaży. Pozwoli także na uniezależnienie się od ryzyka związanego z opóźnieniami w płatnościach.

Dzięki możliwości szybkiego i terminowego regulowania zobowiązań, poprawi twoje relacje z dostawcami. Może poprawić również relacje z odbiorcami poprzez możliwość oferowania konkurencyjnych warunków płatności. Dzięki niemu możesz kompleksowo zarządzać wierzytelnościami.

Platforma faktoringowa BOŚFaktor

Platforma ta służy elektronicznemu przyjmowaniu informacji o fakturach od klienta, a także ich automatycznemu księgowaniu w banku. Udostępniona jest także aplikacja internetowa dla klienta, dzięki której można składać, przeglądać i potwierdzać faktury. Platforma automatycznie generuje do odbiorców monity i wezwania do zapłaty, a także raporty o stanie należności, opóźnieniach w płatnościach, czy dostępnych limitach.

Podpisz umowę faktoringową i zgarnij laptopa Sony VAIO za 1zł

BOŚ Bank rozdysponuje 30 laptopów Sony VAIO swoim klientom. Podpisując umowę na okres minimum 12 miesięcy możesz kupić od BOŚ Banku laptopa za jedyne 1zł. Faktorant otrzyma laptopa w chwili podpisania umowy z bankiem. Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

Czytaj też:

Sprawdź inne oferty faktoringu: