Kredyt hipoteczny dla firm

kredyty hipoteczne dla firm

kredyt hipoteczny dla firm

Kredyt hipoteczny dla firm jest coraz popularniejszy! Sprawdź!

Jeśli masz hipotekę, a brakuje Ci pieniędzy na rozwój firmy czy kosztowne inwestycje skorzystaj z kredytu hipotecznego dla firm!

Mimo iż kredyt hipoteczny może kojarzyć się jedynie z kupnem mieszkania czy domu to coraz popularniejsze staje się finansowanie inwestycji lub bieżącej działalności za pomocą kredytu hipotecznego dla firm.

W porównaniu do innych kredytów oferowanych firmom, kredyt hipoteczny jest zdecydowanie tańszym i lepszym rozwiązaniem na finansowanie długoterminowe niż linie kredytowe czy kredyty obrotowe

Banki pobierają niższe marże i oprocentowanie niż przy innych kredytach dla firm, a dłuższy okres spłaty pozwala na zapewnienie stałych dochodów. Z uwagi na zabezpieczenie kredytu jakim jest hipoteka, banki są bardziej skłonne do udzielania kredytów hipotecznych dla firm, są one równie dostępne jak dla klientów indywidualnych.

Można wyróżnić dwa rodzaje kredytów hipotecznych dla firm:

  • właściwy kredyt hipoteczny dla firm – gdy firma planuje zakup nieruchomości. Wówczas operacja odbywa się bezgotówkowo. Kredyt jest celowy, pieniądze wpłacane są bezpośrednio na konto osoby sprzedającej nieruchomość. Przedsiębiorca, który jest kredytobiorcą zdobywa nieruchomość na własność i może prowadzić na niej działalność.
  • kredyt, który będzie w istocie pożyczką hipoteczną dla firm – firma uzyskuje kredyt na dowolny cel, który jest zabezpieczony hipoteką na nieruchomości należącej do przedsiębiorcy.

Czytaj więcej o tańszym kredycie hipotecznym dla firm >>

Czytaj również:

Odwiedź nasze blogi: