Hipoteka na rozwój firmy w Banku Millennium

kredyt hipoteczny dla firm millennium bankBank Millennium w sierpniu 2012 roku wprowadził nowy produkt hipoteczny dla klientów z segmentu biznesowego. Chodzi o Kredyt Hipoteka na Rozwój Firmy.

W Banku Millennium o kredyt hipoteczny mogą starać się zarówno klienci detaliczni, jak również klienci biznesowi, prowadzący działalność gospodarczą.

Kredyt Hipoteka na Rozwój Firmy w Banku Millennium jest udzielany na prowadzenia bieżącej działalności przedsiębiorstwa. Może być on także przeznaczany na refinansowanie kredytów w innych bankach.

Kredyt dla firm w Banku Millennium jest skierowany do stałych oraz nowych klientów banku. Nie jest dostępny dla przedsiębiorców dopiero rozpoczynających prowadzenie działalności. Spółka musi istnieć czynnie na rynku nieprzerwanie przez co najmniej 18 miesięcy i posiadać roczne przychody do 5 mln zł.

Zaletami Kredytu Hipoteka na Rozwój Firmy są możliwość wykorzystania na różne cele gospodarcze oraz prosta procedura pozyskania bez zbędnych formalności.

Cechy Kredytu na Rozwój Firmy w Millennium Banku

  • okres kredytowania od 3 do 20 lat na dowolny cel,
  • maksymalna kwota kredytu 2 000 000 zł,
  • do wyboru spłata w ratach stałych lub malejących,
  • obligatoryjnym zabezpieczeniem kredytu jest hipoteka,
  • właścicielem nieruchomości może być firma, właściciele firmy lub osoby trzecie,
  • maksymalna kwota kredytu w stosunku do wartości nieruchomości (LTV) do 70%.

Millennium Bank posiada dość wysoką pozycję na rynku kredytów hipotecznych. Jego sprzedaż kredytów hipotecznych w pierwszym półroczu 2012 roku wynosiła 1 147 mld zł, co pozwoliło bankowi na uzyskanie 7 pozycji na rynku. Udział w rynku nowych kredytów hipotecznych Banku Millennium wynosi około 6%.

Czytaj więcej: