Karta także dla Ciebie! Vanquis Bank

Vanquis Bank to podmiot, który etapowo zaczyna podbijać polski sektor bankowy. Z jego produktów korzysta dzisiaj coraz więcej Polaków. Taka tendencja jest nieprzypadkowa. Dlaczego? Oferuje on wyjątkowe rozwiązania. 

Kim jest i czym się zajmuje Vanquis Bank ?

Jest to stosunkowo bardzo młoda placówka bankowa, która debiutowała w roku 2002 na rynku londyńskim. Oferuje przede wszystkim pożyczki bankowe odnawialne oraz karty kredytowe z opcją wypłaty gotówki. O wysokim profesjonalizmie tej jednostki świadczy fakt, że w krótkim czasie w samej Wielkiej Brytanii pozyskała aż 1 mln klientów. 

<< Dowiedz się więcej o Vanquis Banku>>

 

Karta kredytowa w Vanquis Banku

Jest to szczególny produkt, który umożliwia jej posiadaczowi korzystanie z limitu gotówki na bardzo preferencyjnych warunkach. Co to znaczy? Przede wszystkim klient ma do swojej dyspozycji już na starcie kwotę rzędu nawet 1100 – 5500 zł. Przez pierwsze 56 dni nie nalicza mu się za korzystanie z niej żadnych odsetek. Najaktywniejsi zaś jej właściciele, którzy zrealizują w ciągu miesiąca za jej pośrednictwem transakcje na kwotę co najmniej 250 zł, nie ponoszą również żadnych opłat miesięcznych na rzecz Vanquis Banku w związku z jej prowadzeniem. Samo założenie tej karty również jest darmowe. 

 

<< Zamów kartę kredytową w Vanquis Banku>>

 

Vanquis Bank to podmiot, który coraz bardziej staje się rozpoznawalny w krajowym sektorze bankowym. Swoją popularność zawdzięcza temu, co oferuje klientom. Ponadto wyróżnia go na tle innych banków profesjonalizm, uczciwość i traktowanie każdego klienta z ogromnym szacunkiem jak równoprawnego partnera.