Konto internetowe

Masz dość czekania w kolejkach na poczcie do zapłacenia rachunku lub zlecenia przelewu? Teraz nie musisz więcej tracić cennego czasu. W zamian za to możesz spokojnie siedzieć w domu i wykonywać wcześniejsze czynności płatnicze w ciągu kilku sekund! Sprawdź sam, jakie korzyści posiada konto internetowe!

Szybkość, wygoda, kontrola!

Takie właśnie zalety posiada konto internetowe. Teraz nie opłaca się go nie mieć! Konto internetowe to konto osobiste z udostępnionym dostępem przez internet. Teraz wszystkie transakcje płatnicze możemy dokonać samodzielnie w zaciszu własnego domu czy mieszkania. Wystarczy, że będziemy dostęp do internetu!

Wszystko, co kiedyś trwało prawię godzinę, obecnie możemy wykonać w minutę…

Konto internetowe daje również możliwość stałej kontroli naszych środków pieniężnych. Możemy na bieżąco monitorować przepływ gotówki.

Nie należy bać się czynności dokonywanych samodzielnie za pośrednictwem konta internetowego. Każdy przelew jest jak najbardziej archiwizowany, a dowodem wpłaty są zapisy na naszym koncie w historii transakcji.

Konta internetowe coraz częściej oferują dodatkowe usługi, jak możliwość doładowania telefonu komórkowego czy robienie zakupów za zgromadzone punkty z płatności dokonywanych kartą.

Więcej o koncie internetowym: