Konto osobiste

Nie masz jeszcze konta osobistego? Teraz możesz je mieć bez żadnego problemu, bez kosztów, a wręcz przeciwnie, coraz częściej nawet z zyskami.

Zobacz jakie atrakcyjne oferty kont osobistych przedstawiają poszczególne banki.

Konto osobiste to wygoda i bezpieczeństwo

Obecnie na rynku panuje wojna na konta pomiędzy bankami. Rywalizują one o pozyskanie nowych klientów. Niestety, coraz mniej dba się o wcześniejszych klientów. Czasami nawet brak jest możliwości zmiany dotychczasowego konta osobistego na nowe, które ma korzystniejsze warunki.

Na skutek rywalizacji, konto osobiste jest coraz częściej darmowe, nie pobierane są opłaty za przelewy, wypłaty z różnych bankomatów czy użytkowanie karty płatniczej. W ostatnich miesiącach banki wprowadziły możliwość zarabiania na kontach. Za płatności dokonane kartą płatniczą klienci otrzymują procentowo ustaloną prowizję. Nie są to wysokie kwoty, nie mniej jednak lepszy jest zysk niż strata.

Konto osobiste to także wygoda i oszczędność czasu. Teraz nie musimy stać w kolejkach na poczcie aby móc dokonać przelewu gotówki. Możemy zrobić to siedząc w domu w ciągu kilku sekund. Nie musimy także nosić ze sobą dużej kwoty materialnych pieniędzy, płatności za pomocą karty to kolejny powód przemawiający za posiadaniem konta osobistego. Co więcej, za pomocą konta osobistego przez internet możemy na bieżąco śledzić nasz przepływ środków pieniężnych.

Przeczytaj więcej o koncie osobistym:

Banki – konto osobiste: