Konto studenckie

Studencie wybierz konto dla siebie!

Studencie nie masz jeszcze konta studenckiego lub chcesz je zmienić na inne, bardziej korzystne? Znajdź konto spełniające Twoje wymagania.

Studenci to jedna z podstawowych grup potencjalnych klientów, do których banki kierują swoje oferty!

Konto studenckie na coraz korzystniejszych warunkach!

Studentom banki zazwyczaj oferują konto studenckie na preferencyjnych warunkach – darmowe przelewy, wypłaty z wielu bankomatów oraz brak opłat za użytkowanie karty płatniczej!

Dobrym przykładem preferencyjnego konta osobistego dla studentów i młodzieży jest konto studenckie oferowane przez BZ WBK – Konto <30. Jest to obecnie najlepsza oferta konta osobistego na rynku.

PKO Bank Polski oferuje brak opłat przez pierwsze 6 miesięcy. Banki zawzięcie konkurują o pozyskanie nowych klientów, dlatego warto być na bieżąco z nowościami rynku finansowego i bankowego!

Banki próbują przyciągać studentów często usługami dodatkowymi przy koncie studenckim, takimi jak: możliwość doładowania telefonu przez konto internetowe, wymienianie zdobytych punktów, za płatności kartą, na wybrane prezenty. Dla przykładu BZ WBK do założonego konta oferowało doładowanie konta kwotą biletu miesięcznego MPK. Sposoby banków na pozyskanie klientów są nieprzewidywalne i zróżnicowane…

Dowiedz się więcej o koncie studenckim: