Konto osobiste w Millennium Banku

konto osobiste, millenium BankKonto osobiste to produkt, który dostępny jest w każdym banku. Jeśli ktoś waha się gdzie założyć własny rachunek, z pewnością powinien zapoznać się z ofertą Millenium Banku – być może właśnie tam znajdzie co, co spełni jego oczekiwania.

Dziś nie wyobrażamy sobie życia bez posiadania konta osobistego w banku. Wszelkie płatności, wypłaty wykonujemy właśnie za pośrednictwem tego konta – czy to w bankomacie, czy w oddziale banku, czy nawet przez Internet. Właśnie ze względu na duże zapotrzebowanie na takie produkty, w bankach rozwinęła się bardzo szeroka oferta dotycząca rachunków osobistych.

Konto osobiste w Millenium Banku to jedna z propozycji dla osób, które chciałyby posiadać swój własny rachunek. W zależności od potrzeb możliwe jest otworzenie rachunku internetowego, dla juniorów, studentów czy użytkowników premium. Każde z tych kont ma inne możliwości i daje inne korzyści, dlatego warto zastanowić się nad tym, które będzie dla nas najbardziej odpowiednie.

Możliwości konta osobistego w Millennium Banku

Z kontem osobistym w Millenium Banku mamy możliwość darmowego prowadzenia rachunku, przelewania pieniędzy na inne rachunki oraz wypłat z bankomatów Millenium Bank. Tradycyjne jest również to, że za darmo można zlecić płatności, a rachunki i płatności stałe kosztują tylko 50 groszy.

Co dodatkowo?

Posiadaczom konta osobistego w Millenium Banku wydawane są karty Maestro lub VISA, dzięki którym można dokonać płatności w sklepach. Poza tym możliwe jest ustalenie limitu wydatków na koncie – jest to wygodne ze względu na komfortową świadomość wcześniejszego planowania wydatków i spełniania swojego planu. Dla osób które ufają swojemu sumieniu bank oferuje karty kredytowe, dzięki którym zakupy zrobione dziś opłacać można prawie 60 dni później.

Do konta możliwe jest wykupienie innych produktów banku, takich jak wszelkie usługi ubezpieczeniowe, kredytowe czy oszczędnościowe. Oferta jest na tyle szeroka, że na pewno każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Wystarczy wejść na stronę internetową banku i sprawdzić, co może nam zaproponować ta instytucja.

Czytaj też: