Konto osobiste z premią nawet 1000 zł w Credit Agricole

Credit Agricole to bank, który dostarcza na rynek innowacyjne produkty bankowe. Doskonałe rekomendacje posiada jego konto osobiste. Jego posiadacze mogą liczyć nawet na prowizję w wysokości 1000 zł. Za jego założenie nie muszą zaś nic płacić. Ma ono wreszcie wiele innych walorów. 

Kto może założyć konto osobiste w Credit Agricole?

Konto osobiste w Credit Agricole może założyć osoba w każdym wieku. By jednak móc z niego korzystać za darmo, powinna mieć na nim odpowiednie wpływy. Osoby w wieku poniżej 30 lat wystarczą, że będą mieć na nie miesięczne wpływy na poziomie minimum 1000 zł. Samo zaś założenie konta w Credit Agricole co do zasady jest bezpłatne. Jak również korzystanie z bankowości elektronicznej oraz wypłata środków z bankomatu.

 

Funkcjonalna karta płatnicza Visa 1 Konto

Kolejnym atutem tego konta osobistego jest również to, że jego posiadacze otrzymują kartę zbliżeniową Visa 1 Konto.  Mogą za jej pomocą wypłacać bezpłatnie gotówkę w placówkach banku Credit Agricole, ale także w innych bankomatach (bankomaty Euronet, bankomaty BZ WBK 24).  Umożliwia ona wreszcie uzyskiwanie premii. Na czym to polega? Otóż płacąc taką kartą, w określonych punktach handlowych i handlowo – usługowych, klienci Credit Agricole zbierają specjalne punkty. Następnie są one zaś wymieniane na różne nagrody i premie. Podobnie się dzieje, gdy posiadacz takiego konta osobistego, płaci za pomocą e-bankowości rachunki. Praktyka pokazuje, że bardzo szybko można w ten sposób uzyskać kwotę premii rzędu 300 zł, 500 zł, a nawet 1000 zł.

<< Załóż konto osobiste w Credit Agricole>>

Konto osobiste prowadzi dzisiaj dla swoich klientów każdy bank. Tylko jednak nieliczne czynią to na preferencyjnych warunkach. Credit Agricole dodatkowo zapewnia każdemu, kto założy w nim konto osobiste, specjalną kartę zbliżeniową oraz prowadzi system premiowy.